Home Kategorie Ludzie Odsłoniła kulisy pracy w TVN. Nie są to miłe kwestie.

Odsłoniła kulisy pracy w TVN. Nie są to miłe kwestie.

Odsłoniła kulisy pracy w TVN. Nie są to miłe kwestie.

Paulina Krupińska przekonała się, że praca w programach na żywo nie jest najłatwiejsza. W rozmowie z jastrzabpost.pl, odsłoniła kulisy pracy w TVN.

Jakiś czas temu na antenie Agnieszka Woźniak-Starak wygłosiła swoje przemyślenia dotyczące kłusowników. Nie szczędziła wtedy mocnych słów.

Do jej zachowania odniosła się Paulina Krupińska. Wymownie oceniła postawę koleżanki po fachu.

– „Jesteśmy wolnymi osobami, możemy wyrażać swoje zdanie, swoją opinię. Jeżeli nie krzywdzimy innych osób, a wydaje mi się, że tutaj Agnieszka ma jasny pogląd w temacie, który podjęła i obroniła swoich racji. Nie uważam, że zrobiła coś złego. Akurat ta sytuacja tego wymagała, więc ja tutaj też popieram Agnieszkę” – podkreśliła w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Krupińska postanowiła też wyjawić, co prezenterzy słyszą w słuchawkach, gdy rozmowa nie przebiega zgodnie z założeniami producentów.

– „Często jest tak, że wydawca przez odsłuch mówi nam, bo czuje, że chcemy popłynąć za daleko, a wydawca też odpowiada za to, jak ta rozmowa ma przebiegać, jeżeli odbiegamy za bardzo do innego brzegu. I często słyszymy: „do brzegu Paulina, już zadaj to pytanie”” – zdradziła.

Jednocześnie zapewniła, że dziennikarze nie są „zakładnikami scenariusza”. Podkreśliła, że mają dowolność w zakresie zadawania pytań.

20-letnia nauczycielka uwiodła ucznia. Ich nagranie trafiło do sieci.

Źródło: jastrzabpost.pl

Depilacja laserowa: 3 zabiegi
Depilacja laserowa: 3 zabiegi
199,99 zł
600,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja laserowa: 3 zabiegi na wybrane partie ciała od 149,99 zł w Salonie Endorfina w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz