Home Kategorie Zdrowie „Już wystarczy”. Protest przeciw paszportom covidowym w Brukseli.

„Już wystarczy”. Protest przeciw paszportom covidowym w Brukseli.

„Już wystarczy”. Protest przeciw paszportom covidowym w Brukseli.

Tysiące osób demonstrowały w centrum Brukseli przeciw ograniczeniom praw obywatelskich, które zostały wprowadzone w Belgii w wyniku rozwoju pandemii COVID-19.

Protest miał charakter pokojowy. Część uczestników niosła transparenty z hasłami „strefa wolności” i „już wystarczy”. Protestujący skupili się głównie na paszportach COVIDOWYCH oraz przeciw obowiązkowi szczepień na COVID-19 dla medyków.

To trzeci tego typu protest w Brukseli. Organizatorzy wzywali uczestników do zachowania spokoju. Co logiczne na ulicach pojawiła się duża liczba służb porządkowych, zwłaszcza policji, co wynikało z sytuacji, związanej z protestami.

Warto jednocześnie zauważyć, że w sobotę protesty przeciw obostrzeniom odbyły się w innych europejskich stolicach, w Londynie i Paryżu. Ludzie mają dość sytuacji pandemicznej i szczerze mówiąc, trudno im się dziwić.

W niedzielę Komisja Europejska uzgodniła z firmami Pfizer i BioNTech przyspieszenie dostaw szczepionek na COVID-19. Niestety sytuacja związana z rozwijającym się wariantem Omikron sprawia, że ludzie boją się ostrzejszych lockdonów. Szczerze mówiąc, nie są to obawy bezpodstawne.

Polski żołnierz uciekł na Białoruś. Ludzie, którzy go poznali, powtarzają jedno…

Źródło: RP.pl

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
123,00 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Lipoliza iniekcyjna w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz