Home Kategorie News Szokujący plan rządu. Kwarantanna dla zaszczepionych!
13.76K

Szokujący plan rządu. Kwarantanna dla zaszczepionych!

Szokujący plan rządu. Kwarantanna dla zaszczepionych!

Tajlandia nie wyklucza wprowadzenia obowiązkowej kwarantanny dla turystów. Nawet jeżeli są oni zaszczepieni. Innymi słowy, sytuacja ta nie jest dobra dla turystyki jak i dla biznesu w tym kraju.

W listopadzie Tajlandia otwarła swoje granice dla cudzoziemców pierwszy raz po prawie 18 miesiącach. Na początku zasada była prosta. Wystarczył negatywny wynik testu.

Mieszkańcy Tajlandii cieszyli się na przyjazd gości z Europy, ale ci nie dopisali. Dlaczego? Z powodu na nowe zasady związane z pandemią COVID-19. Turyści nie chcą ryzykować, bo Omikron sprawia, że rządy podejmują coraz dziwniejsze decyzje.

Jak podaje prasa w Bangkoku, od 8 grudnia każdego dnia do tego kraju przylatuje mniej niż 3 000 turystów. A liczba ta spada z dnia na dzień. Jest to o tyle problematyczne, że Tajlandia jest mocno zależna od turystyki.

Turyści mieliby być poddawani kwarantannie, nawet jeśli są w pełni zaszczepieni przeciw Covid-19. Mało tego musieliby oni przebywać w izolacji przez tydzień w specjalnie wyznaczonych do tego hotelach. Jak myślicie, kto zgodzi się na takie warunki? Trudno się dziwić, że ludzie nie chcą jeździć do Tajlandii.

Polski żołnierz uciekł na Białoruś. Ludzie, którzy go poznali, powtarzają jedno…

Źródło: RMF24

Badanie wzroku i soczewki
Badanie wzroku i soczewki
39,99 zł
89,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Badanie wzroku z doborem soczewek kontaktowych za 39,99 zł w salonach Twoje Soczewki – 22 lokalizacje (zamiast 89 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz