Home Kategorie Życie Kobieta uniemożliwiła przekazanie pacjenta w stanie zagrożenia życia!
2.09K

Kobieta uniemożliwiła przekazanie pacjenta w stanie zagrożenia życia!

Kobieta uniemożliwiła przekazanie pacjenta w stanie zagrożenia życia!

Dziś przed godziną 11:00, Skoncentrowana Dyspozytornia Medyczna we Wrocławiu odebrała zgłoszenie o nagłym pogorszeniu stanu zdrowia około 22-letniego mężczyzny.

Jak podają obecnie zgromadzone informacje w tej materii, wygląda na to, że pacjent leczył się na cukrzyce i prawdopodobnie stracił przytomność (co może być oznaką wstrząsu).

Przybyli na miejsce zdarzenia Ratownicy Medyczni wdrożyli Medyczne Czynności Ratunkowe i momentalnie podjęli decyzję, że wymagane jest pilne zorganizowanie transportu do najbliższego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Ratownicy zachowali się świetnie.

Tuż po godzinie 11:00, nad miejscem zdarzenia pojawiła się maszyna wrocławskiej filii Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, która na miejsce lądowania wybrała plac przy jednym z zakładów produkcyjnych. Wtedy stało się coś szokującego.

Jak podają relacje , z budynku zakładu, na ternie którego przyziemiła maszyna, wyszła kobieta, która awanturując się nakazała służbom natychmiastowe opuszczenie „jej terenu”.

Ostatecznie podjęto decyzję o tym, żeby pacjenta nie przewozić drogą lotniczą, tylko naziemną. Cała sprawa wydaje się być jednak nieco dziwna. Mieszkańcy okolicy byli oburzeni całą tą sytuacją. A o samo nagłośnienie sprawy poprosiła rodzina 22-latka. Tylko…czy osoba prywatna może zakazać lądowania zespołowi ratunkowemu na swoim terenie?

Polska zerwała negocjacje! Polski podatnik czyli my, zapłacimy za to 80 milionów złotych.

Źródło: olesnica998.pl

Kurs online: Rejestrator medyczny
Kurs online: Rejestrator medyczny
59,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestrator medyczny z zaświadczeniem MEN za 59,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz