Home Kategorie Ludzie „Nie ośmieszaj się, dziewczynko! Takie jak ty to…” Jakimowiczowi puściły nerwy.
9.54K

„Nie ośmieszaj się, dziewczynko! Takie jak ty to…” Jakimowiczowi puściły nerwy.

„Nie ośmieszaj się, dziewczynko! Takie jak ty to…” Jakimowiczowi puściły nerwy.

Maffashoin krytycznie odniosła się do Jarosława Jakimowicza. Prezenter ostro odpowiedział. Gwiazda TVP nie szczędziła słów Julii Kuczyńskiej.

Julia Kuczyńska z pewnością nie jest fanką Jarosława Jakimowicza. W mediach społecznościowych influencerka skrytykowała prezentera, zarzucając mu, że gardzi ludźmi oraz że jest nieprofesjonalny oraz stronniczy. Jej słowa mocno dotknęły Jakimowicza, bo w mocnych słowach odpowiedział.

– „Dziecko drogie. Takie jak ty to mistrzynie manipulacji. Ja tak samo na legalu gardzę ludźmi za twoje pieniądze jak ty przez lata ściemniania młodym ludziom, pokazując swój wyimaginowany świat, pogłębiałaś w nich kompleksy i depresje (…) Na koniec na tekturze piszesz stop tam czemuś i udajesz zaangażowaną, drąc się na ulicy. Nie ośmieszaj się dziewczynko. Komedia. Obłuda. Żenada (…) A czym twoje nakręcanie młodych naiwnych różni się od tego jak seniorów nakręca się na garnki i koce z wielbłąda? Niczym. Dosłownie, każde zdjęcie to badziewie. Hipokrytka. Chyba że ty mnie z kimś mylisz” – napisał na Instagramie.

Wystarczyło kilka chwil. Widzowie są wściekli na Polsat.

Kurs online: Podstawy księgowości z MEN
Kurs online: Podstawy księgowości z MEN
89,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online Podstawy księgowości z zaświadczeniem MEN za 89 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz