Home Kategorie Ludzie Polska influencerka pogryziona przez psa. Pokazała drastyczne zdjęcia.

Polska influencerka pogryziona przez psa. Pokazała drastyczne zdjęcia.

Polska influencerka pogryziona przez psa. Pokazała drastyczne zdjęcia.

Oliwia Misztal podzieliła się w sieci szokującą informacją. Przekazała, że ona i jej pies Leo, zostali pogryzieni przez agresywnego amstaffa. Influencerka pokazała też drastyczne zdjęcia.

Oliwia Misztal to blogerka, którą na Instagramie obserwuje ponad 300 tys. osób. Poinformowała swoich fanów o tym, że została pogryziona przez psa rasy amstaff. Pies i trzymająca go na smyczy właścicielka wyłonili się nagle zza rogu, a wtedy agresywne zwierzę zaatakowało golden retrievera Misztal. Blogerka rzuciła się na pomoc swojemu psiakowi i wtedy amstaff pogryzł również ją. Z pomocą przybył sąsiad, którego zaalarmowały krzyki i odgłosy walczących psów.

Na swoim profilu na Instagramie Misztal dokładnie poinformowała, jak doszło do zdarzenia. Wyjaśniła, że jej pies, Leo, chciał szybko wyjść na spacer, a ona nie mogła znaleźć smyczy, więc zdecydowała się puścić go wolno i udać z nim do okolicznego lasku, w którym psiaki z osiedla mogą sobie pobiegać. Jak przekonuje, wszystkie psy z sąsiedztwa się znają i dotąd nie było żadnych przykrych sytuacji. Kiedy Leo biegł do lasku, nagle wyskoczył na niego pies w typie amstafa, który najpierw przewrócił towarzyszącą mu kobietę, a następnie zacisnął zęby na brzuchu golden retrievera influencerki.

– „Chciałam nagrać Leona ze śniegiem, ale nie spodziewałam się groźnego psa bez kagańca zza rogu” – napisała w InstaStory. Dodała od razu, że jej pies nie miał smyczy.

– „Uprzedzając pytania – tak, Leon był bez smyczy. Wszyscy na tym osiedlu się znają i nigdy nie było z żadnym psem takiej sytuacji (przynajmniej tak mi się wydawało). Ja nie mogłam znaleźć obroży, a pies potrzebował, więc szybko się ubrałam i z nim wyszłam” – opisała nagranie, które zamieściła na Instagramie.

– „No i tutaj wszystko się stało. Leon biegł do lasku, a zza rogu wyszła starsza pani z dużym (chyba) amstafem bez kagańca. Pani została przewrócona, ja się od razu rzuciłam na tego psa, bo zacisnął zęby na brzuchu Leona i nie chciał puścić, więc robiłam wszystko, żeby znaleźć moment, w którym mogę odciągnąć Leona. Gdyby nie pan, który usłyszał krzyki i zbiegł z mieszkania nam pomóc z Leonem i mną byłoby dużo gorzej” – wyjaśniła.

W efekcie zajścia Misztal ma pogryzioną rękę. Na szczęście nerwy zostały nienaruszone, mimo iż blogerka wspomina, że póki co nie może ruszać ręką. Z opresji cało wyszedł też Leo, który poza krwiakiem na pachwinie i pojedynczą raną, nie ma żadnych śladów.

„Nie ośmieszaj się, dziewczynko! Takie jak ty to…” Jakimowiczowi puściły nerwy.

Lot paralotnią w tandemie
Lot paralotnią w tandemie
249,99 zł
Oferta zakończona!
Lot paralotnią w tandemie (249,99 zł) i wideofilmowaniem (od 289,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz