Home Kategorie Ludzie „Żenada”, „desperatka”, „obleśna kobieta”. Po tym występie na Kurdej-Szatan znowu wylał się hejt.

„Żenada”, „desperatka”, „obleśna kobieta”. Po tym występie na Kurdej-Szatan znowu wylał się hejt.

Barbara Kurdej-Szatan gościła w „Dzień Dobry TVN”, gdzie poinformowała o akcji pomocy m.in. funkcjonariuszom Straży Granicznej. Internauci skrytykowali aktorkę i zarzucili jej „ratowanie się” po skandalu.

Barbara Kurdej-Szatan była bohaterką skandalu, gdy w ostrych słowach wypowiedziała się o Straży Granicznej. Określiła funkcjonariuszy „mordercami”. Sprawą zajęła się nawet prokuratura. Aktorka przeprosiła i zaznaczyła, że jej wypowiedź nie oznaczała braku szacunku dla służb mundurowych, a jedynie wyrażała skrajne emocje. Wiele osób mimo wszystko było oburzonych. Na aktorkę wylała się fala krytyki. Kurdej-Szatan dostawała nawet pogróżki.

Barbara Kurdej-Szatan powoli odbudowuje swój zawodowy wizerunek. W „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o hejcie, z jakim się zmaga i nowym projekcie, który ma pomóc osobom przebywającym na granicy z Białorusią, w tym także funkcjonariuszom Straży Granicznej.

– „Po tym wszystkim, co się wydarzyło, zamierzam zorganizować akcję „Serce dla ludzi granicy”. Tak naprawdę wszyscy tam potrzebują pomocy. Długo zastanawiałam się nad tym, co zrobić, żeby pomóc wszystkim. Mnóstwo osób jeździ tam z ubraniami, darami, ale tak naprawdę tam są trzy grupy ludzi, które potrzebują pomocy. To nie tylko uchodźcy, ale również strażnicy, a także mieszkańcy tych miejsc. Są pełni strachu, niepewności tego, co przyniesie jutro. Myślę, że tam nie mają pomocy psychologicznej, psychiatrycznej. Razem z fundacjami i paroma osobami doszłam do wniosku, że taka pomoc psychologiczna, to będzie coś, co będzie mogło pomóc każdemu, każdy będzie mógł zadzwonić. Na razie jesteśmy jeszcze w fazie organizacji wszystkiego. W połowie stycznia wdrożymy to” – poinformowała aktorka.

Część widzów odebrała pojawienie się Kurdej-Szatan w TVN i jej nowy pomysł jako próbę ratowania wizerunku i zdobycia kontraktu w nowej stacji. W sieci pojawiły się liczne głosy krytyki, internauci nie przebierali w słowach.

– „Pieniądze uciekły, to teraz będzie się dwoiła i troiła, co by jeszcze tu zrobić. Nie pozwoliłabym żadnemu z mundurowych członków mojej rodziny korzystać z pomysłów tej obleśnej kobiety. Niech się zajmie swoimi dziećmi i niech da ludziom spokój, żaden z niej autorytet.”

– „Żenada.”

– „Desperatka i tyle w temacie. I powinna zmienić szybko doradców, bo ją pogrążają.”

– „Królowa dramatu i kompromitacji!” – czytamy.

Polska influencerka pogryziona przez psa. Pokazała drastyczne zdjęcia.

Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
49,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Instruktor terapii zajęciowej z zaświadczeniem MEN za 49 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz