Home Kategorie Ludzie Agata Duda przemówiła! „Myślę, że jestem wyrazicielką zdania wielu Polaków”.
4.18K

Agata Duda przemówiła! „Myślę, że jestem wyrazicielką zdania wielu Polaków”.

Agata Duda przemówiła! „Myślę, że jestem wyrazicielką zdania wielu Polaków”.

Agata Kornhauser-Duda oraz prezydent złożyli bożonarodzeniowe życzenia żołnierzom i funkcjonariuszom Straży Granicznej.

Para prezydencka brała udział w spotkaniu świątecznym z udziałem żołnierzy Wojska Polskiego, funkcjonariuszy SG, policji oraz strażaków w Kodniu na Lubelszczyźnie.

Andrzej Duda podkreślił, że tysiące funkcjonariuszy, strażników granicznych, policjantów i żołnierzy wykonuje obecnie służbę przy granicy z Białorusią „w absolutnej większości wypadków z daleka od swoich domów”.

– „Chcę razem z żoną złożyć na państwa ręce najserdeczniejsze życzenia i wyrazy ogromnej wdzięczności za tę niezwykle ważną służbę, za zapewnienie nam wszystkim bezpieczeństwa” – powiedział Andrzej Duda. Podkreślił, że dzięki temu w całej Polsce wielu innych ludzi może spędzić święta Bożego Narodzenia spokojnie.

– „Ludzie są wam wdzięczni za to, że tę służbę pełnicie, ludzie rozumieją potrzebę bycia tu, […] i patrzą na was z ogromną wdzięcznością i wielkim szacunkiem” – dodał prezydent.

Również Agata Kornhauser-Duda dziękowała żołnierzom i funkcjonariuszom za ich zaangażowanie oraz „bardzo dobre serce, (za to), że wspierają […] lokalne społeczności, czy to pełniąc służbę i pracując w polskich kontyngentach wojskowych, czy właśnie tu, będąc na granicy”.

– „Bardzo serdecznie dziękuję za to, że dają nam państwo poczucie bezpieczeństwa. I myślę, że jestem wyrazicielką zdania wielu Polek i Polaków, którzy z szacunkiem podchodzą do państwa służby i pracy, i są pełni uznania dla państwa” – podkreśliła.

– „Życzę, by zawsze to wsparcie było i byście je zawsze odczuwali. Proszę wierzyć, że mają państwo wsparcie w większej części naszego społeczeństwa” – dodała.

„Nie ośmieszaj się, dziewczynko! Takie jak ty to…” Jakimowiczowi puściły nerwy.

Źródło: PAP

Wyszczuplanie i modelowanie ciała
Wyszczuplanie i modelowanie ciała
249,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki: od 249 zł za 12 zabiegów i więcej opcji w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz