Home Kategorie Ludzie Nie żyje gwiazda „Tańca z Gwiazdami”. Nagła śmierć 34-latka.

Nie żyje gwiazda „Tańca z Gwiazdami”. Nagła śmierć 34-latka.

Nie żyje gwiazda „Tańca z Gwiazdami”. Nagła śmierć 34-latka.

Nie żyje Żora Korolyov. Wiadomość o śmierci tancerza zszokowała wszystkich. O jego odejściu poinformował Czadoman, który zamieścił w sieci ich ostatnie wiadomości.

Zmarł Żora Korolyov. Jego taneczne popisy w „Tańcu z Gwiazdami” śledziło miliony Polaków. Żorę mogliśmy też oglądać w popularnych serialach, jak „Egzamin z życia” czy „Pierwsza miłość”. Korolyov próbował też sił w programie „Jak oni śpiewają”. Tancerz pochodził z Ukrainy, ale w Polsce mieszkał od ponad 18 lat.

O śmierci Żory Korolyova poinformował w sieci Czadoman. Muzyk zamieścił w sieci wpis, w którym napisał: „To ostatnie życzenia, które od Ciebie dostałem. Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. Żora Koroyov do zobaczenia po drugiej stronie…”. Muzyk swój wpis uzupełnił screenem z ostatnich wiadomości, jakie wymienił z tancerzem.

21 grudnia wieczorem śmierć aktora potwierdziła jego ukochana Ewelina Bator. Aktorka „Barw szczęścia” zamieściła w sieci zdjęcie Żory i podziękowała mu za 5 lat wspólnego życia.

Jak nieoficjalnie ustalił Super Express, przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego.

– „Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł” – ujawnia informatorka „Super Expressu”.

Nie żyje sławny piosenkarz. Przegrał walkę z koronawirusem.

Źródło: Super Express

Park trampolin: godzinne wejście
Park trampolin: godzinne wejście
40,00 zł
64,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Godzina zabawy na trampolinach dla 2 osób od 40 zł w JumpWorld – Parku Trampolin (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz