Home Wideo Zaskakująca decyzja TVP. Widzowie będą w szoku.

Zaskakująca decyzja TVP. Widzowie będą w szoku.

Zaskakująca decyzja TVP. Widzowie będą w szoku.

Premiera „Sanatorium miłości 4” jednak nie będzie miała miejsce w styczniu. Zamiast randkowego reality show TVP wyemituje trzeci sezon „Zniewolonej”. Co dalej z hitowym show? Kiedy spodziewać się nowych odcinków?

„Sanatorium miłości” to randkowy program, w którym seniorzy mogą znaleźć drugą połówkę. Niezmiennie od samego początku prowadzi go Marta Manowska. Do tej pory ukazały się trzy sezony programu i zapowiedziano też kolejną.

W październiku w sieci pojawił się materiał z planu „Sanatorium miłości 4”, co oznacza, że odcinki są już nakręcone. Widzowie liczyli na to, że tuż po zakończeniu 8. edycji „Rolnik szuka żony” będą mogli śledzić losy uczestników miłosnego turnusu, bo do tej pory każda edycja „Sanatorium” pojawiała się po nowym roku. Niestety, tym razem plany się zmieniły. Premiera czwartej edycji show nie znalazła się w zimowej ramówce TVP, a na nowe odcinki trzeba będzie jeszcze poczekać.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, „Sanatorium miłości 4” nie pojawi się w styczniu na antenie telewizyjnej Jedynki. W niedzielnym prime time począwszy od 24 grudnia TVP będzie emitowało trzeci sezon telenoweli „Zniewolona”, a od 9 stycznia mają być emitowane po dwa odcinki z rzędu.

Wirtualnemedia.pl dodają, że program „Sanatorium miłości 4” został przeniesiony do wiosennej ramówki. To oznacza, że premierowe odcinki będzie można oglądać najwcześniej za trzy lub cztery miesiące. Randkowy show składa się z 10 odcinków, a turnus podobnie jak w poprzednim sezonie odbędzie się w urokliwym ośrodku w Polanicy-Zdroju.

„Żenada”, „desperatka”, „obleśna kobieta”. Po tym występie na Kurdej-Szatan znowu wylał się hejt.

Cinema3D: bilet na seans 2D
Cinema3D: bilet na seans 2D
14,30 zł
56 dni
do końca oferty!
Od 14,30 zł: bilet na dowolny seans 2D w sieci kin Cinema3D – miejsca standardowe, VIP lub SuperVIP

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz