Home Kategorie Ludzie Nowe informacje w sprawie Emila Czeczki. Ma dostarczyć białoruskim służbom dowody na „polskie zbrodnie”.

Nowe informacje w sprawie Emila Czeczki. Ma dostarczyć białoruskim służbom dowody na „polskie zbrodnie”.

Nowe informacje w sprawie Emila Czeczki. Ma dostarczyć białoruskim służbom dowody na „polskie zbrodnie”.

Emil Czeczko, żołnierz 16 Dywizji Zmechanizowanej zdezerterował na białoruską stronę, gdzie miał prosić o azyl. Teraz na jaw wyszły kolejne fakty w tej sprawie.

Emil Czeczko to polski żołnierz, który przekroczył białoruską granicę. Mówił m.in. o tym, że „polską flagę jest gotów spuścić w kiblu” czy „polscy żołnierze strzelają do imigrantów i wolontariuszy”. Przez to został bohaterem białoruskiej propagandy.

– „W piątek, 17 grudnia 2021 r., media opublikowały wywiad z Emilem Czeczko, polskim żołnierzem, który poprosił o azyl polityczny. W celu weryfikacji i udokumentowania ujawnionych faktów, w ramach prowadzonego przez Komitet Śledczy postępowania karnego w sprawie przestępstw przeciwko bezpieczeństwu ludzi, zostanie on przesłuchany m.in. na okoliczność zabójstw osób na polskiej granicy. Śledztwo dostarczy podstaw do oceny wszystkich zbrodniczych działań polskich służb bezpieczeństwa” – można przeczytać na profilu Białoruskiego Komitetu Śledczego na Telegramie, jak podaje portal „tysol.pl”.

Prokuratura Rejonowa Białystok-Północ wszczęła śledztwo w tej sprawie. Teraz policja stara się ustalić miejsce pobytu Czeczki, aby przedstawić mu zarzuty. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Szok! Kanibal zamordował 70-latka. Ludzkie mięso podgrzewał w mikrofalówce.

Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
Wieloetapowe oczyszczanie twarzy
79,99 zł
90 dni
do końca oferty!
12-etapowa pielęgnacja twarzy za 69,99 zł i więcej opcji w Salonie Urody Glamour

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz