Home Kategorie Poruszające Dwie pary bliźniąt spłonęły w domu. Matka aresztowana.

Dwie pary bliźniąt spłonęły w domu. Matka aresztowana.

Dwie pary bliźniąt spłonęły w domu. Matka aresztowana.

Do ogromnej tragedia w Londynie. W pożarze domu zginęło czterech chłopców w wieku 3 i 4 lat. Okazało się, że matka zostawiła dzieci same w domu i pojechała na zakupy. Ojciec malców pożegnał ich we wzruszających słowach.

– „Będziecie zawsze w moim sercu i w moich myślach, Wasz Tatuś” – takie wzruszające pożegnanie zamieścił w mediach społecznościowych Dalton Hoath, zrozpaczony ojciec czwórki dzieci.

– „Zawsze trzymały się za ręce, były takie grzeczne i dobrze wychowane” – wspominają sąsiedzi.

Do tragedii doszło kilka dni temu w Sutton. Wieczorem strażacy dostali zgłoszenie o płonącym domu przy Collingwood Road. Kiedy przybyli na miejsce, płomienie buchały już z okien. Niestety, wewnątrz odnaleziono czworo nieprzytomnych dzieci. Reanimacja nie dała efektu i wszystkie maluchy zostały uznane za martwe. Było to rodzeństwo – dwie pary bliźniąt w wieku 3 i 4 lat.

Mimo dokładnego przeszukania zgliszczy, nie znaleziono nikogo dorosłego. Matka dzieci, Deveca Rose zostawiła je bowiem same w domu i wybrała się na zakupy. Policja musiała bronić kobietę przed rozwścieczonym tłumem. 27-latka została aresztowana i przedstawiono jej zarzuty zaniedbania dzieci. Ich ojciec mieszkał osobno.

Fałszywa zbiórka pieniędzy „dla przyszłej mamusi”. Kobieta oddała dziecko tuż po porodzie.

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
69,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Aromatyczne zabiegi na ciało od 69,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz