Home Kategorie Ludzie Najnowsze informacje w sprawie dezertera. Zaginione dokumenty ŻW.

Najnowsze informacje w sprawie dezertera. Zaginione dokumenty ŻW.

Najnowsze informacje w sprawie dezertera. Zaginione dokumenty ŻW.

Tydzień przed dezercją Emil Czeczko został zatrzymany do kontroli drogowej. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu i narkotyków. Na miejsce została wezwana Żandarmeria Wojskowa.

Tutaj pojawią się informacje, które pokazują wręcz dobitnie w jakim stanie jest polskie wojsko i szczerze mówiąc, nie jest on najlepszy.  Za tej wyczyn bowiem, Emil Czeczko otrzymał meldunek od ŻW. Rzecz w tym, że dokument ten, zaginął.

Niedawna sekcja zwłok wykazała, że inny żołnierz udusił się wymiocinami w stanie upojenia alkoholowego. Okazuje się, że pijaństwo na granicy nie jest ewenementem. Jest normą.

Pięć dni przed dezercją szeregowy Emil Czeczko został zatrzymany do kontroli przez policjantów z drogówki w Giżycku. Badanie wykazało, że miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Następne badanie z kolei wskazało wyraźnie, że był on również pod wpływem narkotyków. Przełożeni żołnierza nigdy się jednak o tym nie dowiedzieli, o sprawie wiedziała tylko żandarmeria.

– „Przeciwko żołnierzowi natychmiast powinno zostać wszczęte postępowanie karne, a on sam powinien zostać zawieszony. Informacja o zdarzeniu, jeszcze tego samego dnia, czyli 11 grudnia powinna zaś trafić do przełożonych żołnierza. Tymczasem nic takiego się nie stało. Mało tego, następnego dnia szeregowy dostał broń i został skierowany na granicę” – podaje Onetowi anonimowe źródło informacji.

Dopiero dzisiaj ŻW przekazała informacje, że:

– „powszechne organy ścigania przekazują Żandarmerii Wojskowej materiały postępowania przygotowawczego w sprawie Emila Cz., który 11 grudnia w Giżycku (woj. warmińsko-mazurskie) kierował pojazdem pod wpływem alkoholu i marihuany„. –

Kiedy meldunek ten leżał sobie i bóg jeden raczy wiedzieć co się z nim działo na biurku ŻW, Emil Czeczko uciekł z kraju. Zdają sobie państwo z tego, jakie to niesie konsekwencje dla nas? Czeczko prawdopodobnie już wcześniej współpracował z Białorusinami i właśnie wątek szpiegostwa jest tym, który obecnie najbardziej intensywnie badają polskie służby. Mało tego, jego siostra była w związku z Białorusinem.

– „Po pierwsze, gdyby żołnierz w polskim mundurze przekroczył granicę, zostałby zastrzelony, albo osadzony w areszcie i poddany wielodniowym przesłuchaniom. Tymczasem Czeczko późnym wieczorem przechodzi przez granicę, ktoś mu to na pewno ułatwia, a następnego dnia rano już udziela wywiadu białoruskim dziennikarzom. Ja nie mam wątpliwości, że to było przygotowane i wyreżyserowane wcześniej” – stwierdzono. Będziemy państwa na bieżąco informować o tym co się dzieje w tej sprawie.

Nowe informacje w sprawie Emila Czeczki. Ma dostarczyć białoruskim służbom dowody na „polskie zbrodnie”.

Źródło: onet.pl

 

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
19,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz