Home Kategorie Poruszające Statystyki są zatrważające. Pół miliona Polaków zmarło w tym roku. To najgorszy wynik od czasów wojny.

Statystyki są zatrważające. Pół miliona Polaków zmarło w tym roku. To najgorszy wynik od czasów wojny.

Statystyki są zatrważające. Pół miliona Polaków zmarło w tym roku. To najgorszy wynik od czasów wojny.

Kolejne fale koronawirusa pogłębiają zjawisko depopulacji. Jak wskazują statystyki, w tym roku zmarło już 492 tysiące Polaków. To będzie pierwszy rok od czasu II wojny światowej, z takim wynikiem.

Do końca tego roku ta liczba może wynieść nawet 520 tys. osób. Warto zauważyć, że jest to pierwszy rok od czasu II wojny światowej, gdzie śmierć poniosło więcej niż pół miliona Polaków.

Głównym powodem tak dużej liczby zmarłych jest COVID-19. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia na COVID-19 zmarło ponad 3000 osób. Niektórzy eksperci mówią jednak otwarcie o tym, że dane te mogą być zaniżone. Od początku pandemii, COVID-19 zabił blisko 100 000 Polaków.

Bezpośrednie zgony COVIDowe nie są jednak jedyną przyczyną tak wysokiej umieralności Polaków. Drugim istotnym powodem jest paraliż służby zdrowia. Przez co ich chorobę wykryto zbyt późno, lub nie trafiali oni do szpitala.

Gdy do rekordowej liczby zgonów dodamy fakt, że rodzi się najmniej Polaków w historii, to ujawni się prawdziwa skala depopulacji. Szacuje się, że w tym roku ubędzie 200 000 Polaków. Co to oznacza w praktyce. W momencie, kiedy piszemy ten artykuł w Polsce znika miasto rozmiarów Torunia. To olbrzymia tragedia, dla rodzin, dla nas, społeczeństwa i na pewno dla ZUS-u.

Nowe informacje w sprawie Emila Czeczki. Ma dostarczyć białoruskim służbom dowody na „polskie zbrodnie”.

Źródło:

 

Kompleksowa pielęgnacja cery
Kompleksowa pielęgnacja cery
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie twarzy za 69,99 zł i więcej w centrum Katrin w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz