Home Kategorie News Ekspoert: to nie blef, Rosja naprawdę zaatakuje Ukrainę. Szykuje się wojna.
7.30K

Ekspoert: to nie blef, Rosja naprawdę zaatakuje Ukrainę. Szykuje się wojna.

Ekspoert: to nie blef, Rosja naprawdę zaatakuje Ukrainę. Szykuje się wojna.

Niewiele rozumiano ze splotu wydarzeń który dotyczył rosyjskich operacji cybernetycznych i tajnych działań wojennych poza kręgami bezpieczeństwa cybernetycznego do 2016 r. Teraz wszystko jasne.

Kiedy Dmitri Alperovitch i założona przez niego firma Crowdstrike wyśledzili włamanie przez Komitet Narodowy Demokratów do rosyjskich agencji wywiadowczych. To z kolei doprowadziło do odkrycia pełnego zakresu tajnych rosyjskich kampanii cybernetycznych i w mediach społecznościowych, aby wprowadzić chaos w amerykańską politykę, z tendencją do zniszczenia kampanii Hillary Clinton i pomocy Donaldowi Trumpowi w zdobyciu prezydentury.

Urodzony w Rosji Alperowicz, który przyjechał do USA ze swoją rodziną jako nastolatek w 1994 roku, był dobrze znany jako „wizjoner bezpieczeństwa komputerowego” i „lider myśli w zakresie strategii cyberbezpieczeństwa i handlu państwowego”. Jego opinie zawsze dawały władzom do myślenia.

Kiedy więc Alperovitch przewidział we wtorek, że szereg rosyjskich sił walczących z Ukrainą, jej historia i strach przed obcymi inwazjami oraz zawężenie opcji politycznych stanowiły przekonujący dowód na to, że Putin nie blefował i zamierza dokonać inwazji, służby w USA stanęły w pełnej gotowości. Jest źle.

– „To bardzo pesymistyczne, ale niestety również realistyczne spojrzenie na to, dlaczego inwazja jest bardzo prawdopodobna” – stwierdził Alperowicz. Mało tego, dodał on jasno, że jeżeli do tego dojdzie, to zachód nie będzie w stanie nic zrobić. Niestety.

Nowe informacje w sprawie Emila Czeczki. Ma dostarczyć białoruskim służbom dowody na „polskie zbrodnie”.

Źródło: spytalk.co

Odchudzanie – lipoliza iniekcyjna
Odchudzanie – lipoliza iniekcyjna
119,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabieg lipolizy iniekcyjnej za 119 zł i więcej w Estetica - Gabinecie Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz