Home Kategorie Zdrowie Ozdrowieńcy krytycznie o walce z pandemią.

Ozdrowieńcy krytycznie o walce z pandemią.

Ozdrowieńcy krytycznie o walce z pandemią.

Większość Polaków uważa, że rząd nie radzi sobie dobrze w walce z pandemią. Najgorsze opinie mają jednak ozdrowieńcy. Szokujące prawda?

Powołując się na wyniki sondażu IBRiS, gazeta podaje, że Polacy surowo oceniają działania rządu skoncentrowane na walce z pandemią. Czy może to nas jednak dziwić? Ludzie widzą, że to nie działa tak jak powinno.

– „Aż 55,5 proc. ankietowanych uważa, że rząd źle radzi sobie z pandemią, przy czym osoby, które odpowiedziały +zdecydowanie źle+, stanowią 29,2 proc. ankietowanych. To najwyższy wynik, który padł w tym sondażu. Działania rządzących chwali 35,7 proc. respondentów. Jednak odsetek tych bardzo zadowolonych jest mikro i wynosi zaledwie 4,2 proc. To z kolei najgorszy wynik w tym sondażu. Osoby, które w tej sprawie nie mają zdania, stanowią 8,8 proc. respondentów” – napisano w „Rzeczpospolita”.

– „Natomiast wśród zaszczepionych przeciwko COVID-19, 33 proc. ocenia działania rządu raczej dobrze, jednak 31 proc. z tych, którzy przyjęli szczepionki, ocenia działania rządu zdecydowanie źle. Wśród ozdrowieńców negatywnych ocen jest zdecydowanie najwięcej. Aż 87 proc. ankietowanych, którzy przebyli zakażenie koronawirusem w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, ocenia sposób walki z pandemią źle – przy czym 28 proc. zdecydowanie źle” – podano w informacji RP.

Adam Niedzielski podjął decyzję. Obowiązkowe szczepienia na COVID-19 od 1 marca.

Źródło: bankier.pl

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
180 dni
do końca oferty!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz