Home Kategorie News Właśnie wszedł w życie zakaz palenia w tym miejscu! Palacze, strzeżcie się.

Właśnie wszedł w życie zakaz palenia w tym miejscu! Palacze, strzeżcie się.

Właśnie wszedł w życie zakaz palenia w tym miejscu! Palacze, strzeżcie się.

Hiszpania chce zakazać palenia na wszystkich swoich plażach oraz umożliwić samorządom nakładanie grzywien w wysokości do 2 tys. euro. Nowe prawo będzie mieć wpływ na mieszkańców oraz na turystów.

Nowe prawo ma na celu zwalczanie zanieczyszczeń, które są poważnym problemem na całym hiszpańskim wybrzeżu. Chodzi bowiem o to, że to właśnie niedopałki papierosów, są największym problemem jeżeli chodzi o plaże w Hiszpanii, Hiszpański rząd mówi temu zjawisku „basta”.

Naukowcy ostrzegają, że zawarte w niedopałkach papierosów nikotyna, metale i benzen mogą doprowadzić do skażenia gleby i wody. W ten sposób, turyści oraz mieszkańcy regionu, po prostu niszczą piękno tej wyjątkowej okolicy.

Kilka hiszpańskich regionów – m.in. Barcelona i Wyspy Kanaryjskie – wprowadziło już wcześniej podobne zakazy palenia na plażach.

Warto jednak zauważyć, że tego typu zakazy również występują w innych regionach w Europie. Jednakże, Hiszpania jest pierwszym krajem w którym ten przepis osiągnie można powiedzieć poziom „narodowy”.

Najnowsze badania dotyczące Omikrona! Szokujące informacje.

Źródło: turystyka.wp.pl

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
98,40 zł
250,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Lipoliza iniekcyjna w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz