Home Kategorie Zdrowie Wariant Omicron to Pandemia szaleństwa – powiedział dr Marty Makary w Fox News

Wariant Omicron to Pandemia szaleństwa – powiedział dr Marty Makary w Fox News

Wariant Omicron to Pandemia szaleństwa – powiedział dr Marty Makary w Fox News

W czwartkowej transmisji programu Fox News Radio „Brian Kilmeade Show”,  profesor Johns Hopkins School of Medicine, dr Marty Makary, stwierdziła że to „pandemia szaleństwa”.

Omnikron według nich jest delikatną chorobą. Według niej takie reagowanie na chorobę, którą przechodzi się tak łagodnie, to po prostu „pandemia szaleństwa”.

– „Cóż, teraz widzimy tę ogromną nową falę strachu, która napędza naszą drugą pandemię po COVID-19, która jest pandemią szaleństwa, czyli Omnikron. Teraz nazywam to omi-przeziębieniem (omi-cold). Jeśli spojrzysz na dane epidemiologiczne, to problem nie jest duży. Szpitale mają kilka hospitalizacji, to niewiele. Jednakże badanie, które właśnie ukazało się w Uniwersytecie w Hongkongu, mówi nam, że Omikron nie atakuje tkanki płuc znajdującej się głęboko w drogach oddechowych. Jest powierzchowny i osiada w nosie i na oskrzelach. Dlatego właśnie obserwujemy powszechną chorobę podobną do przeziębienia. Te nowe dane naukowe z laboratorium wyjaśniają dane epidemiologiczne i obserwacje lekarzy przy łóżku. Omikron jest łagodny, dlatego nazywamy go omi-przeziębieniem” – stwierdził.

– „Musimy ograniczyć testowanie w sytuacjach niskiego ryzyka. Jeśli przetestujesz wszystkich w Stanach Zjednoczonych, to zawsze u kogoś znajdziesz COVID-19. Teraz możemy nadal przeprowadzać uniwersalne testy, jak wiele uniwersytetów, i nadal pobierać próbki od ludzi i sprowadzać ich, a jeśli wynik testu będzie pozytywny, wsadzić ich do więzienia na dziesięć lub czternaście dni. Jednakże jeżeli zrobimy to samo z meningokokiem, który jest bakterią wywołującą zapalenie opon mózgowych, to znajdziemy go w nosie 10% populacji USA. Dlatego nie możemy polować na problem, który jest bardzo łagodną lub bezobjawową chorobą” – stwierdził.

Makary powiedział również, że można

– „przekształcić każdego wirusa oddechowego w potencjalną dżumę dymieniczą, która zniszczy Stany Zjednoczone” – wyjaśnił. No cóż, coś w tym jest, prawda?

Najnowsze badania dotyczące Omikrona! Szokujące informacje.

Źródło: breitbart.com

 

 

Wyszczuplająca endermologia
Wyszczuplająca endermologia
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Endermologia LPG®: 1 zabieg za 99,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz