Home Kategorie Poruszające Tragiczny finał kuligu. Wśród ofiar 9-letnia dziewczynka [ZDJĘCIA]

Tragiczny finał kuligu. Wśród ofiar 9-letnia dziewczynka [ZDJĘCIA]

Trzy osoby, w tym 9-letnia dziewczynka, trafiły do szpitala po kuligu, który miał miejsce w gminie Przerośl koło Suwałk.

Policja przekazała, że w sobotę po południu doszło do wypadku w gminie Przerośl na Podlasiu. Według wstępnych ustaleń, 20-latek kierujący mercedesem, ciągnął za pojazdem wypchany sianem worek. Siedziały na nim trzy osoby. Dwie kobiety i dziecko.

W trakcie jazdy worek ześlizgnął się z drogi na zamarznięte pole. W wyniku zdarzenia 9-letnia dziewczynka oraz 34- i 53-letnia kobieta trafiły do szpitala. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Uczestnicy kuligu byli trzeźwi.

– „Przepisy ruchu drogowego kategorycznie zakazują ciągnięcia za pojazdem osoby na sankach lub innych przedmiotach. Kulig za samochodem, czy innym pojazdem mechanicznym, jest niedozwolony, a jego organizacja jest wykroczeniem, za które kierowca może zostać ukarany mandatem do 500 złotych i punktami karnymi” – informuje policja.

Jeśli podczas kuligu za samochodem dojdzie do wypadku, którego skutkiem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu lub śmierć, sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

Owady w batonikach Ani Lewandowskiej? „Cały batonik pokryty robakami”.

Źródło: PAP

Masaż, zabieg kolagenowy i spa
Masaż, zabieg kolagenowy i spa
169,99 zł
350,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Masaż, zabieg na twarz z płatem kolagenowym i spa dłoni za 169,99 zł w salonie Mona Lisa (zamiast 350 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz