Home Kategorie Życie Pijani oficerowie SOP wszczęli bójkę. Interweniowała policja. „Spier*****, kur**” [WIDEO]

Pijani oficerowie SOP wszczęli bójkę. Interweniowała policja. „Spier*****, kur**” [WIDEO]

Pijani oficerowie SOP wszczęli bójkę. Interweniowała policja. „Spier*****, kur**” [WIDEO]

Dwaj funkcjonariusze SOP urządzili libację w centrum Warszawy. Wszczęli awanturę w jednej z restauracji. Musiała interweniować policja.

Zdarzenie, które opisuje WP, miało miejsce 21 grudnia. Maj. Marcin M. i maj. Krzysztof A. – funkcjonariusze SOP – brali udział w dwóch mocno zakrapianych alkoholem imprezach. Pierwsza z nich miała miejsce w centrum Warszawy, a druga w lokalu na ul. Belwederskiej.

Na drugiej z imprez doszło do awantury między oficerami i kilkoma uczestnikami zabawy. Na miejsce wezwano policję.

– „[…] Odbywała się tam wigilijna impreza służbowa z udziałem grupy osób. Zaczęło się od nieprzyjemnej wymiany zdań, która szybko przerodziła się w szarpaninę. Interweniowała policja, panowie zostali wylegitymowani” – relacjonował w rozmowie z portalem Robert Szumiata, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji Warszawa-Śródmieście.

Nagranie z interwencji opublikowała Wirtualna Polska. Widać na nim, jak jeden z pijanych oficerów klęczy na ziemi. Drugi leży w tym czasie na chodniku, próbując wstać. W pewnym momencie krzyczy „Spier*****, kur**” w stronę policjantów, przez których zostaje obezwładniony.

Marcin M. i Krzysztof A. trafili na komisariat przy ul. Wilczej w Warszawie. Nie zatrzymano ich jednak. Odebrali ich przełożeni. Jak nieoficjalnie ustaliła WP, mężczyźni mogą być nawet dyscyplinarnie wydaleni ze służby.

– „O sprawie wie kierownictwo służby, raport w tej sprawie trafił na biurko Komendanta Służby Ochrony Państwa, który nakazał wszcząć postępowanie wyjaśniające. Nie ma usprawiedliwienia dla tego typu zachowania, nawet jeśli jest to czas wolny” – powiedział dziennikarzowi portalu jeden z oficerów SOP, pragnący zachować anonimowość.

Tragiczny pożar w Boże Narodzenie. Zginął ojciec i dwóch synów.

Źródło: WP

Orientalne pakiety day spa
Orientalne pakiety day spa
159,99 zł
350,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa Orient z masażem, maską i więcej od 159,99 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz