Home Kategorie Ludzie Monika Miller jest nieuleczalnie chora. Druzgocąca diagnoza.
14.07K

Monika Miller jest nieuleczalnie chora. Druzgocąca diagnoza.

Monika Miller jest nieuleczalnie chora. Druzgocąca diagnoza.

26-letnia Monika Miller od kilku miesięcy zmagała się ze złym samopoczuciem. Po dłuższym pobycie w szpitalu w końcu usłyszała diagnozę. Okazuje się, że wnuczka Leszka Millera choruje na rzadką, nieuleczalną chorobę.

Ostatni czas nie był najłatwiejszy dla Moniki Miller. Celebrytka spędzała go w szpitalu, gdzie lekarze starali się zdiagnozować przyczynę jej złego samopoczucia.

– „Moje kłopoty ze zdrowiem zaczęły się pięć miesięcy temu, tuż po tym, jak zaszczepiłam się przeciwko pneumokokom. Na drugi dzień byłam osłabiona, miałam wysoką gorączkę, ale tak się zdarza po szczepionce. Uznałam to za normalne. Po trzech dniach, kiedy mój stan się poprawił, wróciłam do pracy. I przeziębiłam się” – opisuje Monika Miller w rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl.

Okazuje się, że wnuczka Leszka Millera zaczęła cierpieć na nocne poty. Z dnia na dzień jej stan zaczął się pogarszać. Pojawiły się też problemy z oddychaniem.

– „Bardzo bolało mnie całe ciało. Siniaki robiły się wszędzie. Na całym ciele. I chociaż to już wydawało mi się niebezpieczne, cały czas sądziłam, że po prostu ciężko przechodzę grypę” – podkreśla celebrytka, cytowana przez serwis dziendobry.tvn.pl.

Wnuczka Leszka Millera otrzymała antybiotyki i sterydy. Leczenie nie przynosiło jednak efektów.

– „Chciałam jechać na ostry dyżur i prosić, żeby mi zrobili otwór w tchawicy, aby ułatwić oddychanie. Rodzina mi odradziła. Bali się, że zarażę się COVID-19, co w moim stanie mogłoby się okazać fatalne w skutkach. Ostatecznie jednak i tak trafiłam do szpitala. Trafiłam od razu do izolatki, bo lekarze się bali. Nie wiedzieli, co to jest. Bali się, że to może być krztusiec” – opisuje.

Choć lekarze podejrzewali nowotwór, hipoteza ta została obalona. Badania wykazały, że Monika Miller ma zapalenie przełyku, wrzody żołądka oraz nadżerki przełyku. We krwi gwiazdy znaleziono także prątki gruźlicy.

– „Zdiagnozowano u mnie fibromialgię, więc przynajmniej teraz już wiem, dlaczego tak bardzo boli mnie ciało. I że nie wymyślam sobie tego. (…) Powiedziałam lekarzowi, że bardzo boli mnie ciało. Czasem ból jest tak silny, że wyję z bólu i nie mogę wstać z łóżka. Nie mogę spać i zawsze jestem zmęczona. Nawet jak odpoczywam bardzo długo i tak chce mi się spać. Wszystko mnie boli, nie mam siły. Skrzypią mi stawy, jakbym miała 80 lat” – przyznała Monika Miller w rozmowie z cozatydzien.pl.

Fibromialgia to rzadka i nieuleczalna choroba reumatyczna tkanek miękkich. Cierpi na nią także m.in. amerykańska piosenkarka Lady Gaga. Zdaniem Miller, na chorobę działają wyłącznie leki psychiatryczne.

– „Mam wrażenie, że niewielu lekarzy w ogóle wie o istnieniu tej choroby. Zazwyczaj jest tak, że dają leki przeciwbólowe, które nie działają. A potem rozkładają ręce, mówiąc, że jesteś histerykiem, hipochondrykiem” – podkreśliła.

To nie koniec kłopotów zdrowotnych Moniki Miller. Niedawno lekarze wykryli u wnuczki byłego premiera guza grasicy.

– „Jeszcze nie miałam rezonansu magnetycznego z kontrastem, bo terminy są odległe. Muszę czekać. Jest duża kolejka. Ale wiemy już, że to nie jest pilna sprawa. To dobra wiadomość” – opisuje celebrytka.

Ivan Komarenko wini szczepionkę za śmierć Żory Korolyova? „Winowajcy kiedyś odpowiedzą”.

Wybielanie i remineralizacja zębów
Wybielanie i remineralizacja zębów
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów lampą LED (od 99 zł) wraz z remineralizacją (od 149 zł) w White & Beauty w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz