Home Kategorie Poruszające Zwłoki policjanta na komendzie. „Strzał z broni służbowej”

Zwłoki policjanta na komendzie. „Strzał z broni służbowej”

Zwłoki policjanta na komendzie. „Strzał z broni służbowej”

Zwłoki policjanta znaleziono na komendzie w Zgierzu w woj. łódzkim. Sprawę bada policja i prokuratura. Jest to kolejna podobna tragedia w ostatnich dniach.

Ciało policjanta odnaleziono w nocy z wtorku na środę na Komendzie Powiatowej Policji w Zgierzu. O sprawie mówi rzeczniczka KPP kom. Magdalena Nowacka.

– „Potwierdzam, że w zgierskiej komendzie znaleziono ciało 43-letniego policjanta z raną postrzałową. Policjanci wspólnie z prokuratorami wyjaśniają okoliczności zajścia” – powiedziała.

Jest to kolejna taka tragedia w ostatnich dniach. Jakiś czas temu w Radzyniu Podlaskim również odnaleziono martwego funkcjonariusza na komendzie. Nieoficjalnie popełnił samobójstwo.

Szczegóły zajścia w Zgierzu przekazał w rozmowie z Interią rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi prok. Krzysztof Kopania. Z jego informacji wynika, że mężczyzna pełnił służbę w policji od 13 lat.

Jak dodał, na miejscu przeprowadzono oględziny, m.in. pomieszczeń, w których 43-letni funkcjonariusz pełnił służbę. Zabezpieczono również nagrania z policyjnego monitoringu.

– „Stwierdzono ranę postrzałową głowy, strzał padł najprawdopodobniej z broni służbowej tego policjanta, która znajdowała się bezpośrednio przy zwłokach.”

Prokuratura obecnie bierze pod uwagę wszelkie możliwe hipotezy, w szczególności „targnięcie się na życie”.

Prok. Kopania przyznał też, że „w pomieszczeniu służbowym zajmowanym przez policjanta, znaleziono kartkę z zapiskami, stanowiącymi swoiste pożegnanie”.

– „Natomiast o szczegółach zawartych tam treści nie udzielam informacji” – podkreślił w rozmowie z Interią.

Makabryczne odkrycie w domu. Nie żyje kobieta. Ranny jest 15-latek.

Źródło: PAP, Interia

Depilacja laserowa: 3 zabiegi
Depilacja laserowa: 3 zabiegi
199,99 zł
600,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Depilacja laserowa: 3 zabiegi na wybrane partie ciała od 149,99 zł w Salonie Endorfina w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz