Home Kategorie Poruszające 14-latka nagle zginęła w przymierzalni. Policja publikuje nagranie.

14-latka nagle zginęła w przymierzalni. Policja publikuje nagranie.

14-latka nagle zginęła w przymierzalni. Policja publikuje nagranie.

Do ogromnej tragedii doszło w Los Angeles. 14-letnia Valentina Orellana Peralta zginęła od jednej z wystrzelonych przez policjantów kul. Funkcjonariusze celowali w 24-letniego mężczyznę.

Dramat rozegrał się 23 grudnia w galerii handlowej w North Hollywood. Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny, który atakował kobiety.

Napastnikiem okazał się być Daniel Lopez. Niedaleko niego znajdowała się Valentina, która z matką była w przymierzalni. Funkcjonariusze otworzyli ogień do napastnika.

Jak relacjonuje policja, kula wystrzelona przez funkcjonariuszy przebiła ścianę garderoby. Zarówno mężczyzna, jak i 14-latka zmarli od ran postrzałowych w klatkę piersiową.

Na nagraniu, które funkcjonariusze udostępnili w poniedziałek, słychać policjanta, który wystrzeliwuje trzy kule w stronę podejrzanego, który później upada na ziemię. Szef policji w Los Angeles, Michel Moore, wyraził ubolewanie z powodu tragedii.

Rodzice Peralty, oboje Chilijczycy, mają we wtorek zorganizować konferencję prasową, domagając się, aby departament policji Los Angeles ujawnił swoje śledztwo.

Zwłoki policjanta na komendzie. „Strzał z broni służbowej”

EMS (elektryczna stymulacja mięśni) w firmie Health&Beauty
EMS (elektryczna stymulacja mięśni) w firmie Health&Beauty
114,40 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 64% zniżki na: EMS (elektryczna stymulacja mięśni) w firmie Health&Beauty

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz