Home Kategorie News Radykalizują obostrzenia. Pociągi i autobusy wyłącznie dla zaszczepionych.

Radykalizują obostrzenia. Pociągi i autobusy wyłącznie dla zaszczepionych.

Radykalizują obostrzenia. Pociągi i autobusy wyłącznie dla zaszczepionych.

Władze Włoch podjęły decyzję o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa. Już w styczniu osoby posiadające tylko negatywny wynik testu na COVID-19 nie będą mogły podróżować różnymi środkami transportu.

W wielu krajach notuje się wzrost przypadków zakażeń koronawirusem. W związku z tym, kolejne państwa wprowadzają mocniejsze restrykcje, które mają nie tylko zahamować wzrost zachorowań, ale też skłonić ludzi do szczepień.

Władze Włoch postanowiły ograniczyć swobody obywateli, którzy nie mają zamiaru szczepić się na koronawirusa. Tym samym od 10 stycznia wprowadzają restrykcje, według których osoby bez zaświadczenia o szczepieniu lub ozdrowieniu nie będą mogły korzystać ze środków transportu, w tym samolotów.

Rząd Włoch robi wszystko, aby ochronić swoich obywateli przed zachorowaniem na COVID-19. Władze wprowadzają właśnie nowe zasady funkcjonowania w kraju, które mają też zachęcić ludzi do szczepień przeciw koronawirusowi. W innym przypadku spotkają się oni z licznymi utrudnieniami.

10 stycznia wejdą w życie obostrzenia, które mówią o tym, że osoby niezaszczepione nie będą mogły korzystać z autobusów, pociągów, a nawet samolotów. Do środków transportu zarówno miejskiego, jak i dalekobieżnego (kursującego między różnymi regionami Włoch) będą mogły wejść osoby z paszportem covidowym świadczącym o zaszczepieniu lub ozdrowieniu. Sam negatywny test na koronawirusa już nie wystarczy.

Nie żyje 38-latka zakażona koronawirusem. Była w 6. miesiącu ciąży.

Źródło: fly4free

Squash: gra ze szkoleniem
Squash: gra ze szkoleniem
39,99 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Godzina gry w squasha z wypożyczeniem sprzętu i szkoleniem za 39,99 zł w PSQ Powersquash (zamiast 99 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz