Home Kategorie Poruszające Ogromna strata. Nie żyje znany polski aktor. Występował m.in. w „Misiu”

Ogromna strata. Nie żyje znany polski aktor. Występował m.in. w „Misiu”

Ogromna strata. Nie żyje znany polski aktor. Występował m.in. w „Misiu”

Nie żyje Jan Mayzel. Miał 91 lat. Aktor był dobrze znany z ról w kultowych polskich komediach, jak „Miś” czy „Rozmowy kontrolowane”. Przyjaciele pożegnali kolegę w mediach społecznościowych.

Jan Mayzel nie żyje. Ta smutna informacja pojawiła się w mediach 30 grudnia. Nie znamy przyczyny śmierci. Mayzel był popularnym aktorem teatralnym, telewizyjnym i filmowym. Wystąpił w takich produkcjach, jak „Miś”, „Rozmowy kontrolowane”, „Alternatywy 4”, „Kariera Nikodema Dyzmy” czy „Tygrysy Europy”. Przez 10 lat występował w ” Na dobre i na złe”,  ostatni raz na ekranie mogliśmy zobaczyć go w filmie „Zieja” w 2020 roku. O śmierci aktora poinformowała pogrążona w smutku koleżanka z teatru Izabella Olejnik.

– „Kochani, zmarł Jan Mayzel. Aktor, dobry kumpel. Ogromne współczucie dla jego żony Zofii Merle” – napisała.

Zmarłego aktora pożegnał między innymi Wiktor Zborowski.

– „W wieku 92 lat (bez tygodnia) odszedł Jan Mayzel. Aktor. Uroczy kumpel. Gawędziarz. Biesiadnik. Dyndała z naszej Ochowej Zemsty. Wielki smutek. Śpij Janeczku spokojnie. Nie doczekałeś Polski wolnej od PiSu, może nam się uda. Musi się udać! Uda się!” – cytuje słowa aktora „Super Express”.

Jan Mayzel pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę, znaną aktorkę Zofię Merle. Małżonkowie w 2013 roku przeżyli rodzinną tragedię, gdy na nowotwór zmarł ich ukochany syn, reżyser Marcin Mayzel. Teraz aktorka musiała też pożegnać męża.

– „Zmarł znakomity aktor, Jan Mayzel. Maż Zofii Merle. Para osiem lat temu straciła syna, Marcina, kierownika produkcji i II reżysera. Dużo bólu i smutku w tych ostatnich latach. Pani Zofii Merle serdeczne wyrazy współczucia” – napisał w mediach społecznościowych aktor Remigiusz Grzela.

Zmarł ceniony ratownik medyczny. „Ogromna strata dla środowiska”.

Rytuał „Boskie ciała” dla dwojga
Rytuał „Boskie ciała” dla dwojga
299,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Rytuał „Boskie ciała” dla dwojga za 299,99 zł w Spa Hotelu Zimnik

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz