Home Kategorie Ludzie Wnuczka Donalda Tuska w szpitalu. Niepokojące wieści.

Wnuczka Donalda Tuska w szpitalu. Niepokojące wieści.

Wnuczka Donalda Tuska w szpitalu. Niepokojące wieści.

Kasia Tusk wraz ze swoją młodszą córką trafiła do szpitala. Na swoim blogu opublikowała wpis, w którym podzieliła się swoimi trudnymi doświadczeniami.

Kasia Tusk w sierpniu po raz drugi została matką. Córka Donalda Tuska nie mogła jednak cieszyć się ostatnimi świętami w rodzinnym gronie. Wszystko przez to, że jej młodsza córeczka trafiła do szpitala. Kasia Tusk na blogu „Make Life Easier” podzieliła się przykrymi doświadczeniami.

„Nie o takiej końcówce świąt marzyliśmy. Spędzimy tu na pewno jeszcze trochę czasu, ale w porównaniu do strachu, który przeżyłam, długi pobyt w szpitalu jest jak pstryczek w nos. Tym bardziej, że trafiłyśmy pod najlepszą możliwą opiekę. Personel Szpitala Polanki to dziś dla mnie prawdziwi bohaterowie. Jeśli nasz skarb wyjdzie stąd bez większego szwanku będzie to wyłącznie ich zasługa” – napisała Tusk na swoim blogu.

Córka byłego premiera podkreśliła, że ostatni czas był dla niej trudny i nerwowy. Zdradziła też, że najgorsze już za nimi.

– „Spróbuję napisać Wam coś więcej, gdy tylko burza emocji nieco opadnie. Ten miesiąc kończy się zupełnie inaczej niż planowałam, ale bywa i tak. Mam świadomość, że mógł się skończyć o wiele, wiele gorzej i to bardzo podnosi mnie na duchu. Boję się to powiedzieć na głos, ale podobno najgorsze już za nami” – czytamy we wpisie Kasi Tusk.

34-latka opublikowała też na Instagramie post, na którym znalazł się filmik podsumowujący kończący się rok. Na ostatnich ujęciach widzimy kadry ze szpitala, gdzie Kasia przebywa obecnie z 4-miesięczną córką.

– „Zbieramy się tu po roztrzaskaniu na milion kawałków, ale dzięki Zespołowi Szpitala Polanki w Gdańsku idzie to coraz sprawniej” – podsumowała Kasia.

Pod instagramowym postem Kasia dostała mnóstwo wsparcia od swoich fanek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk wydali fortunę na kreacje sylwestrowe. „To stresujące i okropne”.

Wybielanie i remineralizacja zębów
Wybielanie i remineralizacja zębów
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów lampą LED (od 99 zł) wraz z remineralizacją (od 149 zł) w White & Beauty w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz