Home Kategorie News COVID-19 złamał ostatnią granicę. Dostał się na jedyny „wolny od zakażeń” kontynent.

COVID-19 złamał ostatnią granicę. Dostał się na jedyny „wolny od zakażeń” kontynent.

COVID-19 złamał ostatnią granicę. Dostał się na jedyny „wolny od zakażeń” kontynent.

Omicron triumfuje, mimo że belgijscy naukowcy podejmują środki ostrożności to COVID dotarł na stację badawczą na Antarktydę. Przekroczył ostatni kontynent.

Dwie trzecie pracowników Stacji Polarnej Księżniczki Elżbiety na Antarktydzie zostało zarażonych wirusem Covid-19, mimo że zastosowano bardzo rygorystyczne środki ochrony zdrowia. Szokujące, prawda?

Pomimo położenia w jednym z najbardziej odległych miejsc na świecie, dwie trzecie z 25 członków personelu stacji zostało zarażonych. Innymi słowy biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców tego kontynentu, możemy mówić o epidemii.

Wszyscy członkowie personelu przygotowujący się do wyjazdu na stację musieli poddać się testowi PCR w Belgii na dwie godziny przed wyjazdem do RPA, wykonać test PCR pięć dni po przyjeździe do Kapsztadu, gdzie również musieli przejść dziesięciodniową kwarantannę. Kolejny test był wymagany przy wyjeździe z Kapsztadu na Antarktydę, a kolejny test PCR należało przeprowadzić pięć dni po przyjeździe

Działania te można więc nazwać, delikatnie mówiąc, restrykcyjnymi. Mimo to jednak jak widać, niewiele one dały. Ludzie i tak zachorowali na COVID-19 i ostatni kontynent wolny od COVID-19 został złamany. Kogoś to dziwi?

Matka zamordowała 3-letnią Zuzię. „To był tak długi nóż, że praktycznie przebił całe ciało”.

Źródło: telegraph.co.uk

Wstęp do papugarni
Wstęp do papugarni
8,99 zł
12,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Od 8,99 zł: bilet wstępu do Papugarni Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz