Home Kategorie Życie „Jacek Jaworek nie żyje”. Policja sprawdzi sensacyjny trop.
9.19K

„Jacek Jaworek nie żyje”. Policja sprawdzi sensacyjny trop.

„Jacek Jaworek nie żyje”. Policja sprawdzi sensacyjny trop.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że Jacek Jaworek nie żyje, a jego zwłoki znajdują się w Poraju. Policja zapowiedziała zbadanie nowego tropu.

Jacek Jaworek jest poszukiwany od lipca 2021, gdy miał dokonać potrójnego zabójstwa w Borowcach koło Częstochowy. 52-latek miał zamordować swojego brata, szwagierkę i ich 17-letniego syna.

Jaworek znajduje się na liście najbardziej poszukiwanych przestępców w Europie. Ostatni trop prowadził do Austrii. Zabójca miał być podobno widziany w Wiedniu. Miejscowa policja ostrzegała mieszkańców. „52-latek jest uważany za brutalnego i może być uzbrojony”. Za ustalenie miejsca pobytu Polaka wyznaczono nagrodę w wysokości 4300 euro.

Jak informuje „Fakt”, Krzysztof Jackowski twierdzi, że Jacek Jaworek nie żyje. Do jasnowidza zgłosiła się firma detektywistyczna wynajęta przez rodzinę ofiar.

– „Przywieźli mi przepoconą czapkę. Dali mi ją tylko na chwile, na jeden seans. Usłyszałem od ducha Jaworka słowo: Poraj. Gdybym miał tę czapkę dłużej, kto wie, co powiedziałby mi jeszcze duch Jaworka. Policja powinna udać się jak najszybciej do Poraja” –  powiedział Jackowski. Jak dodał, wielokrotnie pomagał śledczym w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

– „Sprawdzamy każdy sygnał, każdą informację i tę również weźmiemy pod uwagę” – odpowiadają policjanci zaangażowani w poszukiwania Jaworka.

Według prokuratury portret psychologiczny 52-latka nie wskazuje, by był on osobą skłonną do samobójstwa.

Pilnujcie swoich pociech. Od wczoraj dziecko może dostać 1500 zł mandatu, jak nie ma karty rowerowej.

Źródło: Fakt

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz