Home Kategorie Poruszające Matka spotkała syna po ponad 30 latach. We łzach wpadli sobie w ramiona [WIDEO]

Matka spotkała syna po ponad 30 latach. We łzach wpadli sobie w ramiona [WIDEO]

Po ponad 30 latach mężczyzna spotkał swoją biologiczną matkę, od której został odłączony przez porwanie w dzieciństwie. Ich spotkanie zarejestrowały media.

Li Jingwei gdy miał 4 lata został porwany z domu w mieście Zhaotong na południu Chin. W 1989 roku stał się ofiarą handlarzy żywym towarem i został sprzedany innej rodzinie, która mieszkała 1800 km od jego miejscowości.

Mężczyzna, który obecnie mieszka w prowincji Guangdong, próbował odnaleźć swoich biologicznych rodziców. Jednak dotychczasowe próby, w tym przeszukiwanie baz DNA, nie pomogły. Dlatego zwrócił się z apelem do użytkowników serwisu społecznościowego Douyin (chińska wersja TikToka).

– „Do Henan zostałem zabrany przez łysego sąsiada około 1989 roku, kiedy miałem cztery lata” – powiedział Li Jingwei na wideo, które stało się wiralowe w Chinach.

Mężczyzna pokazał przy okazji własnoręcznie wykonaną mapę rodzinnych terenów, które pamięta z dzieciństwa. Umieścił w niej budynek szkoły, bambusowy las i mały staw.

Li opublikował nagranie 24 grudnia, a już kilka dni temu policja pomogła odnaleźć jego rodzinne okolice i jego matką. Po stwierdzeniu pokrewieństwa przez testy DNA, syn spotkał się z matką po raz pierwszy od 30 lat w prowincji Junnan.

Spotkaniu towarzyszyły miejscowe media. Na nagraniach wdać, jak mężczyzna ostrożnie zdejmuje maseczkę z twarzy matki, dotyka ją po twarzy i wybucha płaczem w ramionach kobiety.

– „Trzydzieści trzy lata czekania, niezliczone noce tęsknoty i wreszcie mapa narysowana ręcznie z pamięci” – napisał Li na swoim profilu na Douyin.

– „Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi połączyć się z rodziną” – dodał.

„Jacek Jaworek nie żyje”. Policja sprawdzi sensacyjny trop.

Źródło: BBC News

Wyszczuplający masaż endodermiczny
Wyszczuplający masaż endodermiczny
89,99 zł
240,00 zł
90 dni
do końca oferty!
6 zabiegów masażu endodermicznego za 89,99 zł i więcej w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz