Home Kategorie Poruszające Zwłoki noworodka odnalezione na śmietniku owinięte w reklamówkę. Policja poszukuje matki.

Zwłoki noworodka odnalezione na śmietniku owinięte w reklamówkę. Policja poszukuje matki.

W Nowy Rok na jednym ze śmietników w Łodzi odnaleziono zwłoki noworodka. Policja poszukuje matki dziecka. Funkcjonariusze proszą o pomoc.

1 stycznia ok. 12:00 policja odnalazła ciało dziecka.

– „Przypadkowa osoba odkryła w kontenerze pergoli śmietnikowej przy ul. Maratońskiej 39 w Łodzi zwłoki noworodka. Owinięte były w żółtą reklamówkę” – podała łódzka policja.

Noworodka nie udało się uratować. Obecnie policja nie zna jeszcze tożsamości matki i innych osób, które mogą być zamieszane w sprawę.

– „Wszystkie osoby, które mają informacje mogące nam pomóc, prosimy o kontakt z III komisariatem w Łodzi tel. 47 841 23 50 lub 49. Zapewniamy anonimowość” – podała łódzka policja.

Sprawę śmierci dziecka bada Prokuratura Rejonowa Łódź-Polesie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziecko miało odciętą pępowinę, a prawdopodobnie także uraz głowy.

– „Przyczyna śmierci nie została jednak ustalona. Wiadomo, że dziecko zmarło od kilku do kilkunastu godzin przed znalezieniem zwłok” – podał serwis Dzienniklodzki.pl.

– „Szczegóły będą znane po sądowo-lekarskiej sekcji zwłok” – poinformował Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, cytowany przez serwis.

Ciało Polki znalezione na promenadzie. W sprawie zatrzymano 20-latka.

Wstęp do papugarni
Wstęp do papugarni
8,99 zł
12,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Od 8,99 zł: bilet wstępu do Papugarni Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz