Home Kategorie Ludzie Jarosław Kaczyński złapany. Złamanych zostało wiele przepisów. „Widzieliśmy…”

Jarosław Kaczyński złapany. Złamanych zostało wiele przepisów. „Widzieliśmy…”

Jarosław Kaczyński złapany. Złamanych zostało wiele przepisów. „Widzieliśmy…”

Limuzyna z Jarosławem Kaczyńskim pędziła jednopasmową ulicą na Żoliborzu z prędkością 80 km/h. Dziennikarze Super Expressu obliczyli, że taki rajd powinien kosztować 1100 zł i 10 punktów.

Samochód wiozący Jarosława Kaczyńskiego 1 stycznia przed południem pędził przez Żoliborz łamiąc ograniczenie prędkości. Prezes PiS śpieszył się na mszę do kościoła im. św. Bennona.

– “Widzieliśmy, jak jeszcze na Żoliborzu limuzyna z prezesem gnała jednopasmówką 80 km/h, nie zważając na pas dla rowerów i liczne przejścia dla pieszych” – relacjonują dziennikarze “SE”.

Jak relacjonują świadkowie, kierowcy kolumny nie zatrzymali się przed znakiem „stop” na rogu ul. Zajączka i Mickiewicza. Kierowca drugiego samochodu zignorował czerwone światło na skrzyżowaniu Sanguszki i Zakroczymskiej.

Prezes PiS spieszył się na mszę. W drodze powrotnej kierowcy znowu łamali przepisy. Samochody poruszały się z prędkością 80 km/h w strefie, w której ograniczenie wynosi 50 km/h. Tabloid wyliczył, że wedle nowych stawek mandatów, taki rajd powinien kosztować 1100 zł i 10 punktów karnych.

Jeszcze przed zmianą przepisów, za wykroczenia drogowe został ukarany Donald Tusk. Szef PO stracił prawo jazdy za to, że jechał 107 km/h w terenie zabudowanym w Wiśniewie na Pomorzu.

Kasia Cichopek ze spektakularną wpadką w „Pytaniu na śniadanie”. „Nie wierzę, Kasia…”

Źródło: Super Express

Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
Kurs online: pierwszej pomocy z MEN
9,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego za 9 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz