Home Kategorie Poruszające 14-letnia Polka zginęła w Wielkiej Brytanii przez naćpanego kierowcę. „Przyjaciel usłyszał wołanie o pomoc”.

14-letnia Polka zginęła w Wielkiej Brytanii przez naćpanego kierowcę. „Przyjaciel usłyszał wołanie o pomoc”.

14-letnia Polka zginęła w Wielkiej Brytanii przez naćpanego kierowcę. „Przyjaciel usłyszał wołanie o pomoc”.

14-letnia Polka zginęła w Wielkiej Brytanii potrącona przez samochód niedaleko Birmingham. Zatrzymany kierowca był pod wpływem narkotyków.

14-letnia Olivia zginęła w Sylwestra, potrącona przez szarego mercedesa w Rowley Regis. Kilka dni wcześniej dziewczynka cieszyła się z rodziną ze świąt Bożego Narodzenia.

Tragedia rozegrała się 31 grudnia po południu. Olivia udawała się na prywatkę, w kierunku stacji kolejowej. Dziewczyna rozmawiała przez telefon, gdy nagle jej przyjaciel usłyszał huk, a później wołanie o pomoc.

Ratownicy, którzy zjawili się na miejscu, starali się reanimować 14-latkę. Ich wysiłki nie przyniosły jednak rezultatu. Olivia zmarła.

Rodzina 14-latki prosiła policję w hrabstwie West Midlands o poszanowanie prywatności w tym traumatycznym czasie.

– „Nasza miłość, nasze serce, nasze życie. Miała wiele planów i wiele rzeczy do zrobienia. Była najjaśniejszą gwiazdą w naszym życiu” – przekazali bliscy.

Mundurowi proszą świadków zdarzenia o złożenie zeznań. W sprawie zatrzymano 39-latka. Wiadomo, że usłyszał zarzut spowodowania śmiertelnego wypadku oraz prowadzenia pod wpływem narkotyków. Jest pod nadzorem brytyjskich śledczych. Sprawa wypadku pozostaje przedmiotem śledztwa.

Para uprawiała seks na oczach spacerowiczów? „Zupełnie im nie przeszkadzało”

Źródło: West-midlands.police.uk

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz