Home Kategorie Ludzie Sylwester TVP. Ile zarobił Jason Derulo? Kurski postradał zmysły? Ogromne pieniądze za występ.

Sylwester TVP. Ile zarobił Jason Derulo? Kurski postradał zmysły? Ogromne pieniądze za występ.

Sylwester TVP. Ile zarobił Jason Derulo? Kurski postradał zmysły? Ogromne pieniądze za występ.

Jason Derulo był jedną z gwiazd na Sylwestrze TVP w Zakopanem. Artysta za swoje koncerty zgarnia ogromne pieniądze. Ile zapłaciło mu TVP?

Jason Derulo pojawił się w Sylwestra w Zakopanem i zaśpiewał przeboje takie jak „Want to Want Me” czy „Talk Dirty”. Na jego instagramowym profilu pojawiło się tak dużo krytycznych uwag dotyczących występu w TVP, że artysta usunął swój wpis dotyczący imprezy.

Amerykański wokalista wysoko się ceni. Jego występy kosztują organizatorów imprez krocie, a o interesy gwiazdy dba agencja Celebrity Talent International, która zdradziła stawki celebryty.

Jak podał magazyn „Party”, Jason Derulo życzy sobie za występ pomiędzy 150, a 299 tysięcy dolarów. Oznacza to, że pojawienie się artysty na scenie może kosztować organizatora wydarzenia nawet 1,2 miliona złotych. Stawki są zależne od lokalizacji imprezy, długości podróży na miejsce, a także czas trwania danego koncertu.

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, Jason Deluro pojawił się na scenie cztery razy. Z informacji zdobytych przez „Super Express” wynika, że kwota, której zażyczył sobie za występ w TVP, mogła być naprawdę duża. Artysta miał podobno spore wymagania wobec organizatorów jeszcze przed startem koncertu. Musieli oni wyposażyć 10-osobową ekipę artysty w busy do przemieszczania się po Zakopanem, przygotować specjalne zapasy produktów i przysmaków oraz zarezerwować dla muzyka całe piętro w hotelu.

Kasia Cichopek ze spektakularną wpadką w „Pytaniu na śniadanie”. „Nie wierzę, Kasia…”

Źródło: Super Express, Party

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz