Home Wideo Tak wygląda Zakopane po „Sylwestrze Marzeń” TVP. Tragiczny widok!

Tak wygląda Zakopane po „Sylwestrze Marzeń” TVP. Tragiczny widok!

Tradycyjnie, sylwestrowy koncert organizowany przez TVP przygotowano z wielką pompą. Niestety, po „Sylwestrze Marzeń” w Zakopanem pozostały nie tylko zdjęcia i wspomnienia, ale też spore zniszczenia.

Nagranie, jakie opublikował na swoich łamach „Tygodnik Podhalański” ukazuje smutny krajobraz, jaki pozostał po imprezie zorganizowanej przez TVP. Teren Równi Krupowej, która niedawno została wpisana do rejestru zabytków, jest wręcz „przeorany” przez ciężki sprzęt, którym przywieziono m.in. elementy sceny. Co ważne, teren parku niedawno przeszedł remont, który zrealizowano dzięki unijnym środkom.

– „Dzień po sylwestrze wydawało się, że Równia Krupowa nie odniosła uszczerbku, ale wtedy jeszcze był śnieg. Jednak teraz widać, że te ciężkie samochody, które tu jeździły, pozostawiły po sobie w dużej części pobojowisko. Przypomnijmy, że Równia Krupowa była nie tak dawno, również dzięki pieniądzom unijnym, remontowana za kilka milionów złotych – rzeczywiście pięknie została wyremontowana (…). Teraz, po „Sylwestrze Marzeń” wygląda w wielu miejscach „średnio” (…). Zobaczymy za parę dni, jak będzie wyglądać ten teren, który znalazł się tuż pod sceną. W tej chwili scena w dużej części stoi, ale wydaje się, że również tam teren imprezy TVP został mocno zdewastowany” – mówi autor nagrania.

Pod materiałem na YouTube pojawiają się różne komentarze. Zdaniem jednych nie ma co narzekać, bo wystarczy walec i posianie trawy, by teren wrócił do swojego stanu sprzed wydarzenia. Zdaniem innych TVP powinna zapłacić za zniszczenia. Jeszcze inni są zdania, że „coś za coś”, bo sylwester Dwójki był wielką rozrywką, a przede wszystkim mógł ściągnąć turystów, którzy w lokalnej kasie pozostawili swoje pieniądze.

Pokazała, co się dzieje w Zakopanem. „Ludzie! Wstyd!” [FOTO]

Kurs online: Rejestrator medyczny
Kurs online: Rejestrator medyczny
59,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestrator medyczny z zaświadczeniem MEN za 59,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz