Home Kategorie Ludzie Wzruszający pogrzeb Żory Korolyova. Bliscy pożegnali 34-letniego tancerza.

Wzruszający pogrzeb Żory Korolyova. Bliscy pożegnali 34-letniego tancerza.

Żora Korolyov był popularnym tancerzem, uwielbianym przez widzów „Tańca z Gwiazdami”. Niespodziewanie 34-latek zmarł tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Pogrzeb Żory Korolyova odbył się 5 stycznia o 13:30 w kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. W pożegnaniu 34-letniego tancerza udział wzięli jego bliscy i ludzie ze świata show-biznesu.

Jak informowała wcześniej rodzina zmarłego, na miejsce pochówku wybrano Cmentarz Północny w Warszawie. Tam, po zakończeniu uroczystości pogrzebowych, przewieziono ciało tancerza.

Żora Korolyov zmarł niespodziewanie we wtorek 21 grudnia. Jak podawały media, tancerz zasłabł w domu. Tam znalazła go jego ukochana. Pomimo wezwania karetki i reanimacji, Żora zmarł. Nieoficjalnie przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego.

– „Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to, co się stało, potrzebuje ciszy…” – napisała na Instagramie Ewelina Bator – partnerka zmarłego tancerza.

Paweł Wodzynski/East News
Paweł Wodzynski/East News
Paweł Wodzynski/East News
Paweł Wodzynski/East News

Jason Derulo na „Sylwestrze Marzeń” miał królewskie zachcianki? Manager ujawnił prawdę.

Foto: Paweł Wodzynski/East News

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz