Home Kategorie Poruszające Wstrząsające fakty o zabójcy Pauliny D. Nękał dziewczyny i nazywał się „żołnierzem boga”.

Wstrząsające fakty o zabójcy Pauliny D. Nękał dziewczyny i nazywał się „żołnierzem boga”.

Wstrząsające fakty o zabójcy Pauliny D. Nękał dziewczyny i nazywał się „żołnierzem boga”.

29 -letnia Paulinę D. znaleziono martwą w parku, w którym dokarmiała bezdomne koty. Jej oprawca trafił na obserwację psychiatryczną i nowe fakty w tej sprawie, budzą grozę.

W maltańskich mediach pojawiły się niepokojące szczegóły dotyczące dziwnego zachowania Abnera Aquiliny na dzień przed tym kiedy zamordował on Polkę, Paulinę D.

Jedna z kobiet, która przebywała na Malcie, opisała swoje spotkanie z mężczyzną:

– „Podszedł do nas, więc grzecznie poprosiliśmy go, aby odszedł. Kręcił się po plaży tam i z powrotem, biegając w dość dziwny sposób. Szedł tuż za nami, aż zaczął uderzać głową o skały, było nawet trochę krwi” – tłumaczyła.

– „Poprosiliśmy go ponownie, aby odszedł, a on zaczął na nas krzyczeć, mówiąc nam, że się nie odsunie. Dzwonił do swoich przyjaciół zanim uciekł” – dodała.

– „Jego przyjaciele nie przyszli, więc przeprosił nas, mówiąc, że ma problemy osobiste. To był naprawdę niepokojący incydent, który mnie zszokował, gdy tylko zobaczyłam wiadomości o śmierci Pauliny „- stwierdzała dziewczyna. Zaledwie 48 godzin później, Abner zamordował Pauline.

– „Aquilina został aresztowany 2 stycznia o 7 rano, wkrótce po tym, jak ciało dziewczyny zostało znalezione w Ogrodach Niepodległości w Sliema, gdzie karmiła bezpańskie koty. Została ona zgwałcona i uduszona” – przekazano w raporcie.

Zaledwie pół godziny przed aresztowaniem 20-latek pojawił się w kościele w Ballucie, który znajduje się w pobliżu miejsca, gdzie znaleziono zwłoki Polki. Tam zrobił awanturę po której go zatrzymano.

W międzyczasie pojawiły się też informacje, że Aquilina uczestniczył w sesji w kontrowersyjnym ruchu ewangelizacyjnym Rzeka Miłości  i to na kilka godzin przed dokonaniem tej okrutnej zbrodni. Ten ruch religijny jest niezwykle kontrowersyjny, zwłaszcza ze względu na wrogość do homoseksualistów.

Sporo kobiet odezwało się do mediów w tej sprawie.

– „Dostałam gęsiej skórki, gdy zobaczyłam jego nazwisko w wiadomościach” – powiedziała 21-latka, która pokazała Times of Malta wiadomości od Aquiliny. Gdy miała 15 lat, pisał do niej, namawiając ją na seks.

Inna dziewczyna, powiedziała, że Aquilina zaproponował jej seks w 2016 roku, kiedy miała 14 lat mówiąc, że to najlepszy wiek. Jak to jest możliwe, że taka osoba, tyle czasu pozostawała bezkarna, zasadniczo do momentu w którym zamordował niewinną Polkę. To chore.

Niezaszczepieni obywatele muszą pozostać w domu. Inaczej trafią do więzienia.

Źródło:

 

Park trampolin: bilety
Park trampolin: bilety
16,99 zł
25,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Park trampolin: bilet dla 1 osoby za 16,99 zł i więcej opcji w Jump6 (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz