Home Kategorie News Pilne! Nowe zalecenia Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.
3.11K

Pilne! Nowe zalecenia Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Pilne! Nowe zalecenia Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Zespół doradców naukowych Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) zalecił w środę stosowanie szczepionki przypominającej firmy Pfizer przeciwko koronawirusowi u dzieci 12-17 lat.

Wraz z szybkim rozprzestrzenianiem wysoce zakaźnej odmiany Covid-19, Omikron, urzędnicy ds. zdrowia publicznego uznali dodatkowe dawki szczepionki za pierwszą linię obrony. Zalecają te szczepienia dla dzieci w takim wieku jak 12 lat. To interesujące, bo ludzie mają różne podejście do szczepienia dzieci.

Młodzież w wieku 16 lat i starsza była już dopuszczona do otrzymywania zastrzyków przypominających, ale w środę decyzja panelu CDS wzmocniła to zalecenie. Agencja FDA, nie tylko zaleca, ale wręcz zachęca rodziców do tego, żeby szczepić dzieci w wieku 12 lat.

Badania sugerują, że skutki uboczne szczepionki są u dzieci minimalne. Chociaż mówi się o tym, że u dzieci może wystąpić w wyniku szczepionki, zapalenie mięśnia sercowego.

– „Nie możemy zrzucać całego ciężaru na ludzi, którzy chcą się szczepić. Kiedy tylko połowa nastolatków jest zaszczepiona, zwiększa to obciążenie (służby zdrowia)” – napisano na łamach New York Times. Co sądzicie o takim podejściu?

Niezaszczepieni obywatele muszą pozostać w domu. Inaczej trafią do więzienia.

Źródło: RMF24

Orientalne pakiety day spa
Orientalne pakiety day spa
159,99 zł
350,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa Orient z masażem, maską i więcej od 159,99 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz