Home Kategorie Poruszające „Znaleziono ciało funkcjonariusza z odciętą głową”.

„Znaleziono ciało funkcjonariusza z odciętą głową”.

„Znaleziono ciało funkcjonariusza z odciętą głową”.

– „12 członków sił bezpieczeństwa zginęło, a 353 innych zostało rannych podczas zamieszek i demonstracji, które wstrząsały Kazachstanem od kilku dni” – przekazały władze.

– „Znaleziono ciało jednego z nich z odciętą głową. To dowód na terroryzm i ekstremistyczny charakter formacji, które brały udział w demonstracjach” – oświadczyła kazachska policja w mediach.

– „Według biura komendanta policji Ałmaty terroryści nie wpuszczają pacjentów do szpitali, a także lekarzy i personelu medycznego, zagrażając tym samym życiu i zdrowiu cywilów” – dodała telewizja.

– „Policja w Ałmaty, największym mieście Kazachstanu, poinformowała w czwartek rano, że dziesiątki uczestników zamieszek zostały „wyeliminowane”, a ich tożsamość jest identyfikowana” – przekazała agencja informacyjna.

– „Wczoraj w nocy siły ekstremistyczne próbowały szturmować budynki administracyjne, komendę policji miejskiej w Ałmaty, a także lokalne wydziały i komisariaty policji” – sytuacja w kraju jest tragiczna.

Według cytowanego przez lokalne media kazachstańskiego MSW, do tej pory zginęło co najmniej ośmiu członków sił bezpieczeństwa, a 317 zostało rannych.

– „Grupy elementów przestępczych biją naszych żołnierzy, upokarzają ich, ciągną nago po ulicach, atakują kobiety, plądrują sklepy ” – stwierdził prezydent kraju.

Sytuacja jest naprawdę tragiczna. Zastanawiające jest jednak to, na ile rząd mówi o tego typu rzeczach, tylko po to, żeby pokazać protestujących w złym świetle.

Niezaszczepieni obywatele muszą pozostać w domu. Inaczej trafią do więzienia.

Źródło: wiadomosci.dziennik.pl

Laserowy peeling węglowy
Laserowy peeling węglowy
99,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Laserowy peeling węglowy twarzy: 1 zabieg za 99,99 zł i więcej w salonie Broadway Academy w Tychach

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz