Home Kategorie Poruszające Aresztowano 13-letniego chłopca. Jest podejrzany o brutalne morderstwo.

Aresztowano 13-letniego chłopca. Jest podejrzany o brutalne morderstwo.

Aresztowano 13-letniego chłopca. Jest podejrzany o brutalne morderstwo.

Londyńska policja aresztowała 13-letniego chłopca, który podejrzany jest o zabicie 46-letniego Dariusza W. Polak, który mieszkał na stałe w Anglii to pierwsza w tym roku ofiara zabójstwa w Londynie.

Funkcjonariusze ustalili, że 46-latek został napadnięty i śmiertelnie dźgnięty nożem w nocy z poniedziałku na wtorek przy Tavistock Road w Londynie. Przed napaścią Dariusz W. sprzeczał się z grupą mężczyzn.

46-latkowi udzielono pomocy, jednak nie zdołano uratować mu życia. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci były rany kłute klatki piersiowej i pachwin.

Jeszcze tego samego dnia policja aresztowała 13-latka, który jest podejrzany o dokonanie zabójstwa. Nadinsp. Wayne Jolley zaapelował o pomoc.

– „W tym czasie odbywał się tu duży ruch uliczny. Ludzie, którzy tędy przejeżdżali, mogli uchwycić moment zabójstwa i wydarzenia, które do niego doprowadziły. (…) Zwracam się do osób mieszkających w okolicy, by sprawdziły domowy monitoring i kamery w samochodach. Może się okazać, że uchwyciły coś bardzo ważnego dla śledztwa” – powiedział Jolley.

Jak informuje „Evening Standard”, było to drugie zabójstwo w Yiewsley w ciągu 5 dni. Poprzednio śmiertelnie dźgnięty nożem został 16-letni chłopiec.

Sąd zwlekał z pomocą dla molestowanej 12-latki. Dziewczynka odebrała sobie życie.

Źródło: PAP

Pakiety day spa: 4 warianty
Pakiety day spa: 4 warianty
79,99 zł
99,99 zł
88 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet day spa z masażem ciała i więcej od 99,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz