Home Kategorie Poruszające 29-letnia Paulina została zgwałcona i zamordowana. Szokujące zeznania podejrzanego.

29-letnia Paulina została zgwałcona i zamordowana. Szokujące zeznania podejrzanego.

29-letnia Paulina została zgwałcona i zamordowana. Szokujące zeznania podejrzanego.

Maltańskie media przekazały nowe ustalenia w sprawie zabójstwa 29-letniej Polki. Podejrzany o morderstwo zeznał, że przed dokonaniem zbrodni „przemówił do niego diabeł”. Mężczyzna był wcześniej karany.

Zwłoki 29-letniej Pauliny odnaleziono 2 stycznia ok. 6:30 na promenadzie Gnien Indipendenza w Sliemie. Jest to popularny wśród spacerowiczów i biegaczy teren. Polka mieszkała na Malcie od 2018 roku.

Sekcja zwłok wykazała, że Paulina została zgwałcona i uduszona. Policja aresztowała w sprawie 20-letniego mężczyznę z miasta Żejtun. Podejrzany został zatrzymany przed jednym z kościołów.

„Times of Malta” ujawnia, że śledczy musieli przerwać przesłuchanie podejrzanego. 20-letni Abner George Aquilina powiedział, że w noc zabójstwa miał „wykonać dzieło Boże”, ale „diabeł manipulował jego myślami”. Mężczyzna został skierowany do szpitala psychiatrycznego, gdzie eksperci zbadają go. Śledczy wciąż czekają na wyniki badań DNA próbek pobranych od Maltańczyka.

Media ustaliły, że 20-latek był już wcześniej znany policji, a obecnie przebywał na zwolnieniu warunkowym za drobne przestępstwo sprzed 2 lat. Jeden z byłych przyjaciół podejrzanego powiedział dziennikarzom, że Abner był uzależniony od narkotyków i często miewał paranoje.

Przyjaciele Pauliny podkreślają, że była bardzo lubiana.

– „Uśmiechnięta, życzliwa i z wielkim sercem. Jako wolontariuszka opiekowała się zwierzętami w schroniskach” – powiedzieli.

Udało im się zebrać już 30 tys. euro, by pomóc opłacić transport jej ciała do Polski.

13-letnia Iga zaginęła tuż po Nowym Roku. Nastolatki poszukuje policja.

Źródło: Times of Malta

Fizjoterapia: konsultacja, terapia
Fizjoterapia: konsultacja, terapia
89,00 zł
180,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Konsultacja fizjoterapeutyczna z terapią od 89 zł w gabinecie Fizjoterapia A. Pastwa w Bydgoszczy (do -51%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz