Home Kategorie Ludzie Katarzyna Dowbor musiała być pod opieką psychologa. Wszystko przez program „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor musiała być pod opieką psychologa. Wszystko przez program „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor musiała być pod opieką psychologa. Wszystko przez program „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor od lat jest prowadzącą program „Nasz nowy dom”, gdzie pomaga remontować domy rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Dziennikarka niejednokrotnie wysłuchiwała tragicznych historii bohaterów.

Dowbor świetnie radzi sobie jako prowadząca „Nasz nowy dom”. Dziennikarka wraz z ekipą remontuje mieszkania i domy odmieniając los wielu rodzin. Ciężkie historie bohaterów programu sprawiają, że Katarzyna Dowbor musi być pod opieką psychologa.

W rozmowie z Pomponikiem Dowbor przyznała, że pierwszy trzy sezony były dla niej bardzo ciężkie.

– „Pierwsze dwa, trzy sezony były najtrudniejsze, bo nie mieliśmy do tego dystansu – to było trudne” – wyznała Dowbor w rozmowie z serwisem Pomponik.pl. Dziennikarka skorzystała wtedy z pomocy psychologicznej.

– „Obgadałam to z ludźmi z branży psychologicznej (…) Ja nie mam płakać nad tymi ludźmi, nie mam patrzeć na te nieszczęścia i przeżywać tego razem z nimi, bo nic wtedy nie załatwimy. Ja mam być osobą, która ma popatrzeć, zastanowić się, jaki jest problem i co zrobić, żeby ten problem się skończył” – przyznała dziennikarka w rozmowie z Pomponikiem.

Ostatnio Dowbor musiała zmierzyć się z nieprzyjemną sytuacją w programie. Odwiedziła byłą uczestniczkę przy okazji projektu realizowanego w pobliżu. Gdy weszła na podwórko, była przerażona widokiem psa przywiązanego do budy.

– „To był duży i łagodny pies trzymany na łańcuchu i nigdy niewyprowadzany. Przed remontem umawialiśmy się, że będzie miał lepsze warunki, kupiliśmy mu budę. Kiedy przyjechałam, pies był znowu uwiązany na łańcuchu, który nawet tej budy nie sięgał” – mówiła prowadząca. Między prowadzącą a właścicielką psa wywiązała się nieprzyjemna wymiana zdań.

Tragedia w rodzinie Donalda Tuska. „To sprawa życia i śmierci”.

Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
53,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet i mężczyzn od 53,99 zł w Centrum Medycznym Polmed – ponad 300 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz