Home Kategorie Poruszające Nie była zaszczepiona. Przeżyła prawdziwy koszmar.

Nie była zaszczepiona. Przeżyła prawdziwy koszmar.

Nie była zaszczepiona. Przeżyła prawdziwy koszmar.

22-letnia studentka z Wielkiej Brytanii walczy o powrót do zdrowia po tym, jak bardzo ciężko przeszła COVID-19. Ffion Barnett nie zaszczepiła się, a przez zły stan zdrowia, zapadła w śpiączkę.

Nadal wiele osób postanawia nie przyjmować szczepionki. To jednak może przynieść poważne konsekwencje. Przekonała się o tym m.in. 22-letnia Ffion Barnett z Wielkiej Brytanii.

Ffion Barnett to 22-letnia studentka z Walii, która musiała zmierzyć się z bardzo niebezpiecznymi konsekwencjami COVID-19. Barnett nie chciała się zaszczepić i niestety zachorowała w sierpniu 2021 roku. Jej stan zdrowia był na tyle zły, że lekarze musieli ją wprowadzić w śpiączkę.

22-latka walczy o powrót do zdrowia. Oprócz tego, że straciła wszystkie włosy, co w jej przypadku jest najłagodniejszym skutkiem choroby, przestała także chodzić i mówić. Po przejściu COVID-19 uczy się podstawowych czynności od początku. Nie ukrywa, że jest załamana swoją obecną sytuacją, ponieważ musiała porzucić studia i jak na razie nie wiadomo, kiedy będzie w stanie na nie wrócić.

Ffion Barnett przyznała w rozmowie z brytyjskim The Sun, że myślała, że ze względu na jej młody wiek, choroba jej nie dotknie. A jeżeli już – będzie ją przechodziła bardzo łagodnie.

Teraz młoda kobieta chce uświadamiać innych, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie i słuchanie osób, które są w tej dziedzinie ekspertami. Gdyby mogła cofnąć czas, poddałaby się szczepieniu.

– „Chcę podnosić świadomość tego, jak COVID-19 jest niebezpieczny nie tylko dla osób starszych, ale i młodych” – powiedziała Barnett dla The Sun.

Przyjął osiem dawek szczepionki na COVID-19. Opowiedział, jak się czuje.

Godzinny masaż ciała
Godzinny masaż ciała
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Godzinny masaż ciała dla 1 osoby za 99,99 zł w salonie Perła Młodości w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz