Home Kategorie Zdrowie Absurdów covidowych w Polsce ciąg dalszy. Łódzkie lodowisko wymaga szczepień od…5-latków.

Absurdów covidowych w Polsce ciąg dalszy. Łódzkie lodowisko wymaga szczepień od…5-latków.

Absurdów covidowych w Polsce ciąg dalszy. Łódzkie lodowisko wymaga szczepień od…5-latków.

COVID-19, temat ten wałkowany jest w sumie codziennie od początku roku 2020 a i tak pojawiają się rzeczy, które potrafią nas wszystkich zaskoczyć. Tak jest i tym razem.

Na Łódzkiej Bombonierce utrzymywanej z naszych podatków twoje dziecko nie pojeździ jeżeli nie ma szczepienia. Na lodzie, gdzie jest dużo miejsca może być tylko 30% niezaszczepionych. Z drugiej strony w korytarzu, gdzie musisz przeskanować paszport covidowy, możecie tłoczyć się jak chcecie. Gdzie tu logika? A kto to wie.

– „Po chwili widząc, że stoję z dwójką dzieci w wieku szkolnym podszedł do nas uprzejmy pan z obsługi i poinformował, że dzieci od piątego roku życia mają być zaszczepione, albo won z lodowiska. Reszty naszej dyskusji nie będę streszczał. Dzieci wyszły z budynku zawiedzione, rozumiejąc, że w tym sezonie raczej nie pojeżdżą na łyżwach, a przynajmniej nie w Łodzi.” – tłumaczy sfrustrowany rodzic.

Proszę sobie to wyobrazić. Wymaganie szczepień od 5-latków, gdzie do tej pory nawet medycy nie są do końca zgodni czy szczepienie takich maluchów to dobry pomysł. No ale cóż, władze lodowiska wiedzą swoje.

Koronawirus raport 10.01.2021.

Źródło: wykop.pl

 

Kompleksowa pielęgnacja cery
Kompleksowa pielęgnacja cery
69,99 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie twarzy za 69,99 zł i więcej w centrum Katrin w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz