Home Kategorie Życie Wiozła syna na test COVID19 w bagażniku. Dlaczego? Powód szokuje!!
4.95K

Wiozła syna na test COVID19 w bagażniku. Dlaczego? Powód szokuje!!

Wiozła syna na test COVID19 w bagażniku. Dlaczego? Powód szokuje!!

Do szokującej sytuacji doszło w jednym z amerykańskich miast. W minionym tygodniu nauczycielka z  hrabstwa Houston wiozła swojego syna na test na koronawirusa w bagażniku.

Tak, niektórzy wciąż boją się koronawirusa, jednak pani nauczycielka, chyba trochę przesadziła. Proszę sobie wyobrazić, że wiozłaswojego 13-letniego syna na test na obecność koronawirusa – zamknęła go w bagażniku.

Osoby odpowiedzialne za pobieranie wymazu, gdy dowiedziały się o tej sytuacji, natychmiast powiadomiły policję i szczerze mówiąc w tej sytuacji trudno im się dziwić.

Według medialnych relacji, kobieta zamknęła w nim dziecko, ponieważ wcześniej otrzymał on już pozytywny wynik testu i bała się zakażenia wirusem. Test który miał się odbyć na stadionie, miał być po prostu dodatkowym potwierdzeniem obaw.

41-letnia nauczycielka będzie teraz odpowiadać za narażenie chłopca na niebezpieczeństwo. Zdajecie sobie zapewne sprawę z tego, że gdyby doszło do wypadku chłopiec byłby narażony na skrajne niebezpieczeństwo, no ale cóż, COVID-19.

 

Decyzja została podjęta! Alkohol tylko dla zaszczepionych.

Źródło: chillnews.pl

Sala zabaw: całodniowe wejścia
Sala zabaw: całodniowe wejścia
38,00 zł
75,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Sala zabaw: 3 całodniowe wejścia za 38 zł i więcej opcji w Krainie Kropka (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz