Home Wideo Protest podczas miesięcznicy smoleńskiej. Policjanci gonili… minionka.

Protest podczas miesięcznicy smoleńskiej. Policjanci gonili… minionka.

Protest podczas miesięcznicy smoleńskiej. Policjanci gonili… minionka.

W poniedziałek obchodzono 141. miesięcznicę smoleńską. Na niej zjawili się aktywiści opozycji w bajkowych strojach. W internecie pojawiły się filmy, na których widać policjantów biegnących m.in. za aniołkiem.

Każdego 10. dnia miesiąca obchodzona jest miesięcznica katastrofy smoleńskiej. Po niej na placu Piłsudskiego prezes PiS wraz z grupą państwowych urzędników i polityków składa wieńce pod pomnikiem ofiar.

Podczas obchodów miesięcznicy plac Piłsudskiego jest chroniony przez policję. Wyłącza się go z ruchu pieszego i kołowego, a kontrolę nad nim przejmuje SOP. Co miesiąc niedaleko pałacu pojawiają się też aktywiści z opozycji, którzy są przeciwni organizacji miesięcznic i starają się zakłócić jej obchody.

Aktywiści Lotnej Brygady Opozycji tym razem postanowili przebrać się za postaci z bajek. W pobliżu placu pojawili się m.in. wilk, zając, kot, minionek, kaczka i teletubiś. W sieci zamieszczono film, na którym widać policjantów biegnących m.in. za aniołkiem, a goniąc kota, funkcjonariusze mieli mu wyrwać ogon.

Włamał się do paczkomatu, żeby ukraść laptopa. W tej historii jest jednak haczyk.

Oczyszczanie wodorowe twarzy
Oczyszczanie wodorowe twarzy
99,99 zł
400,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie wodorowe twarzy (od 89,99 zł) z infuzją tlenową (od 109,99 zł) i inne w Golden Beauty & SPA – 6 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz