Home Kategorie News UWAGA! Zaskakujący efekt uboczny szczepionek na COVID-19.

UWAGA! Zaskakujący efekt uboczny szczepionek na COVID-19.

UWAGA! Zaskakujący efekt uboczny szczepionek na COVID-19.

Media w Australii opisują przypadki zanikania na skórze kurzajek, pieprzyków i wykwitów łuszczycowych po szczepieniu na COCID-19 preparatami mRNA.

Po szczepieniu na COVID-19 mogą zanikać kurzajki (brodawki wirusowe), pieprzyki, znamiona, wykwity łuszczycowe i plamy związane z egzemą.

Mimo iż związek pomiędzy szczepionkami na koronawirusa i brodawkami wirusowymi nie został dokładnie przebadany, to na podstawie badania opublikowanego w październiku zeszłego roku w czasopiśmie naukowym Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii wywnioskowano, że stosowanie preparatów na COVID-19 może mieć związek ze zmianami skórnymi.

Jako potencjalne wytłumaczenie zjawiska wymienia się m.in. wzmocnioną po szczepieniach odpowiedź układu immunologicznego, co wpływa na zwalczanie kurzajek. Podobnie organizm może reagować po szczepieniach przeciwko HPV.

Jak wskazano w badaniu, mimo zgłaszanych przypadków nagłego zanikania brodawek wirusowych na skórze po szczepieniu preparatami mRNA, naukowcy muszą dokładniej wszystko sprawdzić, aby jednoznacznie potwierdzić zależność.

Pilne! Decyzja podjęta: Zaczniemy traktować COVID-19 jak grypę. Koniec z masowymi testami.

Źródło: PAP

Day spa dla 1 lub 2 osób
Day spa dla 1 lub 2 osób
239,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Day spa dla 1 osoby (239 zł) lub dwojga (420 zł) w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
6
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz