Home Kategorie Poruszające Tragiczny wypadek na torach. Pociąg potrącił 28-letniego mężczyznę.

Tragiczny wypadek na torach. Pociąg potrącił 28-letniego mężczyznę.

Tragiczny wypadek na torach. Pociąg potrącił 28-letniego mężczyznę.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Gołubiu Kaszubskim na Pomorzu. 28-letni mężczyzna wpadł pod pociąg. Jego życia nie udało się uratować.

Młody mężczyzna stracił życie potrącony przez pociąg przy ul. Dworcowej w Gołubiu Kaszubskim. Do wypadku doszło w poniedziałek o 17:30 1 km za stacją kolejową.

Pociąg relacji Gdynia-Kościerzyna potrącił mężczyznę na torach. Na miejsce wezwano ratowników.

– „Strażacy natychmiast podjęli reanimację, w chwilę później przekazując rannego załodze zespołu ratownictwa medycznego” – przekazał dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach, cytowany przez portal kartuzy.naszemiasto.pl. Niestety reanimacja nie przyniosła rezultatu, a poszkodowany zmarł.

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa kartuskiej policji st. post. Aldona Domaszk w rozmowie z portalem kartuzy.info, ofiarą jest 28-letni mężczyzna.

– „Ktoś wpadł pod pociąg pomiędzy Gołubiem Kaszubskim a Kościerzyną. Z tego powodu pociąg 96989 relacji Kościerzyna – Gdynia Główna, planowo wyjeżdżający z Kościerzyny o 17:30, na odcinku Kościerzyna – Gołubie Kaszubskie zostanie zastąpiony przez komunikację zastępczą. Autobusy komunikacji zastępczej wyjadą z Kościerzyny około 18:15. Przepraszamy za utrudnienia” – informowało SKM Trójmiasto.

Na miejscu trwały czynności z udziałem prokuratora.

Cinema3D: bilet na seans 2D
Cinema3D: bilet na seans 2D
14,30 zł
40 dni
do końca oferty!
Od 14,30 zł: bilet na dowolny seans 2D w sieci kin Cinema3D – miejsca standardowe, VIP lub SuperVIP

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz