Home Kategorie Ludzie Twierdziła, że tylko „idioci się szczepią”. Zmarła na COVID-19. Przed śmiercią zdążyła opublikować to zdjęcie.

Twierdziła, że tylko „idioci się szczepią”. Zmarła na COVID-19. Przed śmiercią zdążyła opublikować to zdjęcie.

Twierdziła, że tylko „idioci się szczepią”. Zmarła na COVID-19. Przed śmiercią zdążyła opublikować to zdjęcie.

Zmarła Cirsten Weldon, wyznawczyni teorii spiskowych z USA, która nie wierzyła w koronawirusa i była przeciwna szczepieniom. 6 stycznia zmarła na COVID-19.

Cirsten Weldon zasłynęła w social mediach przez negowanie koronawirusa i krytykowanie szczepień na COVID-19. Amerykanka zgromadziła kilkanaście tysięcy obserwujących na Instagramie, promując ruch Qanon, którego zwolennicy są źródłem wielu spiskowych teorii, m.in. dotyczących koronawirusa.

Amerykanka sprzeciwiała się polityce amerykańskiego rządu ustanowionej w walce z pandemią. W opublikowanym przez siebie nagraniu stwierdziła, że dr Anthony Fauci (główny doradca medyczny prezydenta Stanów Zjednoczonych – red.) „musi zostać powieszony na sznurze”. Jeden z filmów nagrała w punkcie szczepień.

– „Oto jak łatwowierni są ci idioci. Wszyscy dostaną szczepionki” – mówiła na wideo.

I przekonywała pacjentów, że „preparaty przeciw COVID-19 zabijają ludzi”. Weldon zaczęła wykazywać objawy zakażenia koronawirusem 28 grudnia. Na nagraniu w sieci kasłała. Narzekała także, że jest wyczerpana. Do szpitala w Camarillo, w Kalifornii, trafiła trzy dni później.

Na ostatnim zdjęciu na Instagramie widać ją w masce tlenowej. Kobieta twierdziła, że ma „bakteryjne zapalenie płuc”. Swoim fanom przekazała też, że odmówiła przyjęcia remdesiviru, który określiła jako „lek doktora Fauciego”.

Pilne! Decyzja podjęta: Zaczniemy traktować COVID-19 jak grypę. Koniec z masowymi testami.

Warsztaty piernikarskie i więcej
Warsztaty piernikarskie i więcej
21,99 zł
34,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Warsztaty (od 21,99 zł) ze zwiedzaniem Starówki Torunia (od 30,99 zł) w Piernikarni Starotoruńskiej (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz