Home Kategorie Poruszające Zabójstwo Pawła Adamowicza. Szokujące słowa Stefana W.

Zabójstwo Pawła Adamowicza. Szokujące słowa Stefana W.

Zabójstwo Pawła Adamowicza. Szokujące słowa Stefana W.

Sprawa zabójstwa Pawła Adamowicza wciąż wywołuje ogromne emocje. Morderca Stefan W. napisał list, w którym podjął decyzję w kwestii obrońcy z urzędu.

19 stycznia minie 3 lata od zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Podczas gdy polityk przemawiał podczas 27. finału WOŚP, Stefan W. wtargnął na scenę i kilkukrotnie ugodził Adamowicza nożem. Polityk zmarł w szpitalu.

TVN24 poinformowało o nowych faktach w sprawie. Stefan W. poinformował właśnie swojego adwokata o zakończeniu współpracy. Morderca miał napisać w liście, że był zadowolony z obrony, ale uznał, że sprawa jest prosta i nie potrzebuje dłużej jego usług. Marcin Lipski reprezentował go nieprzerwanie od jesieni 2020 roku.

– „Otrzymałem od oskarżonego list, z którego wynika, iż wprawdzie jest on zadowolony z dotychczasowej obrony jego osoby, jednakże uznaje, że jego sprawa jest sprawą prostą i nie widzi potrzeby, aby musiał być na etapie postępowania sądowego reprezentowany przez obrońcę z wyboru” – powiedział TVN24 adwokat Marcin Lipski.

Adwokat nie ukrywał zdziwienia decyzją podjętą przez swojego klienta. Marcin Lipski w rozmowie z TVN24 powiedział, że widział się ze Stefanem W. jeszcze pod koniec roku i nic nie wskazywało na to, że podejmie taką decyzję. Mecenas dodał też, że jego były klient ma poważne problemy ze zdrowiem psychicznym, co wpływa na jego decyzyjność.

– „Widziałem się z oskarżonym pod koniec roku, nic na to nie wskazywało. Oskarżony ma poważne problemy ze zdrowiem psychicznym, logicznym myśleniem, z podejmowaniem racjonalnych decyzji. Nie do końca zna wagę swoich czynów i tego, co robi” – przyznał mecenas w rozmowie z TVN24.

Jasnowidz Jackowski zapowiada wielki przełom w 2022 roku. „Boję się to powiedzieć”.

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
99,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Przegląd, skaling, polerowanie z fluoryzacją za 99,99 zł w Gabinecie Higieny Stomatologicznej w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz