Home Kategorie Ludzie Nie uwierzysz jakie wykształcenie ma Monika Olejnik. Szczęka opada.
15.34K

Nie uwierzysz jakie wykształcenie ma Monika Olejnik. Szczęka opada.

Nie uwierzysz jakie wykształcenie ma Monika Olejnik. Szczęka opada.

Monika Olejnik od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Jednak nawet jej najwięksi fani nie zdają sobie sprawy z tego, że nie ukończyła wyłącznie studiów związanych z zawodem.

Warsztat dziennikarski Moniki Olejnik sprawia, że nie może dziwić fakt, że ukończyła studia w tym kierunku. Olejnik ukończyła ten kierunek podyplomowo, ale pierwotnie szykowała się do wykonywania zupełnie innego zawodu.

Monika Olejnik zdecydowała się na studia w kierunku zootechnika. Wybór świeżo upieczonej studentki padł na znaną warszawską uczelnię – Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego.

Dziennikarka nie kryje dumy z powodu ukończenia tak znakomitej uczelni. Przekonali się o tym m.in. widzowie jednej z audycji prowadzonych przez Monikę Olejnik, w której między nią a gościem – posłem Zbigniewem Girzyńskim – doszło do ostrej wymiany zdań.

Monika Olejnik dopytywała Zbigniewa Girzyńskiego o kompetencje dra hab. Jana Majchrowskiego do wypowiadania się w sprawie przeszłych wyborów. Poseł ostro odpowiedział dziennikarce, wypominając jej wykształcenie zootechnika. Ta natychmiast pokazała, że jest dumna z tego, co osiągnęła w trakcie studiów w SGGW.

– „Ja rozumiem, że pani, jako zootechnik, przyznaje pieczątkę politologa lub konstytucjonalisty. (…) Jak ktoś jest prawnikiem, to jest prawnikiem. I koniec” – powiedział Zbigniew Girzyński (Fakt).

– „Chciałam powiedzieć, że jestem magistrem inżynierem zootechnikiem. Chciałabym powiedzieć, żeby pan przestał obrażać moją szkołę, SGGW, szkołę z tradycjami. Chciałam jeszcze panu powiedzieć, że skończyłam studia podyplomowe na dziennikarstwie. Niech pan mnie nie obraża, dobrze?” – odpowiedziała natychmiast Monika Olejnik.

Twierdziła, że tylko „idioci się szczepią”. Zmarła na COVID-19. Przed śmiercią zdążyła opublikować to zdjęcie.

Źródło: Fakt

Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Doradca dietetyczny z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz